Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • estikornel

    tag

    Sziasztok,

    Egy darabig visszaolvasgattam és ez a komment alapján kötöttem ki az irodabutik áruháznál. [link]
    Aszinkronmechanikás széket keresek 60-80 magasságában. Ikea Markus olcsón meglenne de nem állítható a karfa magassága ami zavarna. Gamer széket nem szeretnék.

    3 típus között gondolkodok, Xenia Asyn, [ugyanez LX változatban] és a [Delta Boss] .
    Elég félrevezető az oldal, mert a két Xenia tök ugyanaz csak a leírás más, az LX-en látszólag van állítható karfa de amúgy szerintem nincs, mert az egyedi gombra kattintásnál lehet csak hozzáadni pluszban és úgy már mindjárt 60, de az is csak műanyag csillagtalppal. Ha azt is cserélem akkor már 65-70.

    Nem érné meg jobban akkor már a Delta boss? Más néven Antares 1850 Omnia? Deréktámasz, fejtámla és a karfa is állítható rajta, de nem tudom mennyire tartós a háttámla hálója? A mostani szuper jyskes átoknak a hálója kinyúlt már mint a fene és gyorskötözőkkel van megfeszítve, de az a legkisebb baja.

    Árban feljebb most nem mennék, 185/70-nel nem hiszem hogy hamar leamortizálódna, főként hétvégente ülnék benne huzamosabb ideig, hét közben alig.

Új hozzászólás Aktív témák