Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Sziasztok!

    Olyan széket keresek 80-90 ezer forintig bezárólag, aminek az ülőlaptól függetlenül dönthető a háttámlája, ha lehet, fokozatmentesen. Volt egy sérvműtétem, és azóta teljesen random, hogy miben bírok ülni; az én kocsimban (ezeréves Opel) 3-4 órát lazán, cégesben (octavia) max 1 órát, de már az is kín, illetve az itthoni székemben (ami a műtét előtt teljesen jó volt, valami 50k-s JYSK darab) megint csak alig 1 órát, miközben a céges negyedennyibe kerülő székemben meg végig ülök 2-3 órát is egyhuzamban. A különbség csak a háttámlák dőlésszöge lehet, nem nagyon látok mást. Ezért keresek olyan megoldást itthonra, aminél ez állíható (olyan sz@rt nem akarok, mint ami cégnél van, nyeklik-nyaklik, pedig csak páréves, pfejj).

    Néztem a MARKUS-t, de ha jól látom, ennek nem mozdul a háttámlája függetlenül az ülőlaptól. Ajánlottak SIGMA 901-et alternatívaként, ez majd meg is nézem élőben. Amivel még szemezek, az a Noblechairs Epic és az ICON, csak ezek meg nem olcsók még Apróról sem. Van valami tippetek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák