Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz szente #17781 üzenetére

    Ilyen van.
    Azt megértem, amikor első használat előtt ki kell alakítani a szükséges szoftverkörnyezetet. Viszont ha ez kialakult és minden működik, minden a helyére került, akkor ne legyen kötelező ezt megváltoztatni.

    Csodás a virtuális desktop az új home-ban, remek csak semmi szükségem rá, amire szükségem van az a centerbe állítás, ami meg azóta bugos, hogy új home van. Milyen jó, hogy vacakolhattam a lecserélésével.
    Néha nyomom a touch-on a szokásos gombot és nem történik semmi, nem jön az ablak, amiben középre tehetem a játékot.
    Vacakolok vele, bosszant teljesen feleslegesen és értelmetlenül.

    Ami jó, ahhoz nem kell hozzányúlni. Miért teszik kötelezővé, hogy hozzányúljak? Ez gyökérség. Most nekem muszáj volt látni, hogy ők milyen VR desktopot fejlesztettek. Látom, csodás. Nekem inkább egy CMD kéne, meg egy sor, amivel elindul az ED a riftben és égszerelme ne ellenőrizze a driverem verziószámát, minek?

Új hozzászólás Aktív témák