Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Tanisz #47336 üzenetére

    Csatlakozva az előttem szólókhoz, én is 50"-os méretet ajánlanék ilyen nézési távolságra - már ha fontos, hogy a fullHD-t teljes pompájában tudd élvezni.

    A 3D-ben szerintem semmilyen árkategóriában nem éri meg gondolkozni, de az UT30-ról mindenképpen lebeszélnélek!

    Ha nem bánod a beépített médialejátszó hiányát és hogy csak belépő szintű fullHD modellt kapsz, akkor az 50U30 bátran vállalható, 5 év garancia is jár hozzá.

    Ha az elérhető legjobb képminőséget szeretnéd kapni, akkor áldoznod kell a méretből és a 42G30 személyében kapod meg a megfelelő készüléket, ez már NeoPDP paneles, komolyabb az elektronikája is és ebben már használható a beépített médialejátszó is, viszont ekkor célszerű lenne a nézési távolságodat 1,5 max. 2 méterre csökkenteni, hogy tudd élvezni a fullHD-t is olyannak, amilyennek szánták. Az 5 év garancia itt is játszik.

    Játékra is teljesen rendben vannak a plazmák, csak a tartós képelemekre (HUD-ok, eredményjelzők) kell odafigyelni picit, hogy ne legyenek kint túlzottan hosszasan. Minden más tekintetben jobb játékra is a plazma, mint az LCD.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák