Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz NoMagix #110097 üzenetére

    Köszönöm a visszajelzést, már azt hittem, hogy nálam van valami hardver probléma....a HDMI kábelre is gyanakodtam, de abból a gyári, konzolost használom. Az 55C1-et pedig az októberi vásárlásakor sem frissítettem. Az Xboxhoz egyébként sem nyúlok bekapcsolás után egy percig, hogy legyen ideje megtalálni a WiFi hálózatomat. Mindenesetre nagyobb baja ne legyen, ezekkel a hibákkal együtt tudok élni.

    Most, hogy a végére jutottam újra :DDD a hozzászólásoknak, hozzá szeretnék szólni a Control-hoz is: Az Ultimate, XS verziót is tartalmazó digitális változatot vettem meg a storeból ~3.500.- Forintért. Nem nagyon foglalkoztam vele, mert a High on Life végére szerettem volna érni. Végül kb 12 óra játék után, áprilisban befejeztem a Controlt. Megmondom őszintén, már vártam, hogy legyen vége, annak ellenére, hogy alapvetően tetszett. Viszont a story? Folyamatosan az volt az érzésem, hogy majd "most" történik valami, a játék még el akar mondani valamit. Hát nem így lett...A végjáték nekem speciel elég volt, örültem, hogy nem valami fő bossnak kell a vasbeton elemeket halomra dobálni. Csak mégis maradt egy rossz szájízem, hogy "csak ennyi volt?", ennyit sikerült elmondani?

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák