Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KD6-3.7

    őstag

    válasz bLaCkDoGoNe #96274 üzenetére

    Hasonlóak az érzéseim.
    Kb. 3 hete, hogy nem kapcsoltam be a boxot. Ma eléggé semmit tevős napom van, gondoltam rámegyek. Be is nyomtam, aztan csak itt ülök, hogy mit is kéne játszani? Nagy címek vagy nagyobb címek közül ami engem érdekelt már megvolt az évek során. Doom, Alien, Batman AK, Witcher, DR4, GoW4,FH3 stb. Ezek azok számomra, amik meló után 1-2 órára lefoglalnak, mert érdekeltek. És a fele sem exklúzív. Eléggé pangás van számomra most konzolon. TF 1-2, CoD részek vagy a BF széria engem annyira nem kötnek le. Single egyikben sem valami nagy durranás azt olvastam. Nem rosszak, de nem erre vannak tervezve. Hanem az online veretésre. Az engem nem nagyon érdekel.
    Egyre jobban kacsingatok a PS felé valami csere szinten, mert ott van sok játék amivel még nem játszottam, csak hát nem tetszik a joy. Fenébe is.
    Valaki adhatna már ki valami eredeti cuccot vagy ami tényleg faszaság, mert itt porosodik ez a kis fehér dobozka.
    Gondolkozom az Alien: Isolation Collection-on, mert ez a játék megér még 1-2 kört számomra. Sajnos visszafelé kell nézelődnöm, ha valami jóval akarok szórakozni.

    Az új Resi7 mennyire lekötős? Valaki végigtolta már innen?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák