Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    Sziasztok!

    Na tegnap este végre beálltam én is XO táborba egy 1TB-s (matt) géppel.

    FUT-os gépet vettem, eddig hiba nélküli, garancia 2018.februárig él (MS gari), szóval minden ok

    huh, nagyon új ez a cucc :)

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy sajnos ami nálam fontos lenne, hogy külső hdd-ről tudjak lejátszani filmeket/sorozatokat.

    Hát sajnos ez nem megy, vagyis ott a probléma, hogy rádugom a külső 2,5-ös USB2.0 640Gb-os (NTFS) régebbi samu külsőmet és a box nem ismeri fel.....semmit nem csinál....a külső hdd világít, rádugásnál kivilágítt, 2-3 villog, majd onnantól csak világít és a box nem ismeri fel....
    rádugtam egy új 3.0-ás és egy új 2.0-as sima pendrivot, azokat gond nélkül felismeri....

    Nagy szívfájdalom, ha a régi hdd-met nem tudom használni....azon van az életem is :D

    Van valakinek ötlete mi lehet a gond?

    a másik, hogy aprón akarok venni másik joy-t, viszont most csak a régebbi változat van, ugye nekem már a 3,5-ös járt a konzolhoz....
    szóval a régebbit az én gépemmel tudom együtt gariztatni, vagy kibukik, hogy az régi változat?
    mert olvastam, hogy a kontrollerek elég hamar fogynak, így olyat szeretnék venni, amit tudok a géphez járó garival gariztatni, vagy mindenképp 3,5-ös változatot (limitált is kilőve) kell vennem?

    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák