Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Azie #94053 üzenetére

    Mekkora ötletet adtál :D

    Kíváncsiságból ránéztem ismét a keresőjükre.
    Mi a 14-es szám alatt lakunk, mellettünk van egy üres telek elvileg az a 12-es szám, amellett ismét egy ház, 10-es számmal.
    A 10-es számra lehet rendelni. A 12-re nem, 14-re (hozzánk) sem. De a 16-os számra (közvetlen szomszéd) lehet.

    Beírtam a keresőbe, hogy 10/C, és csodák csodájára rendelhető, de még a 10/B-re is, valamint a 10/A-ra is.
    Ez azért meglepő, mert ezek a címek hivatalosan nem is léteznek :D

    Csak azt nem tudom, hogyha 10/C-re berendelném, akkor kinek küldenék a számlát :D

    Talán ez azért lehet, mert anno 10-20 évvel ezelőtt ezek 1 nagy 3000 nm-es telek volt, aztán a parcellázásokkor 3 felé osztották őket.
    A helyrajzi számban is /1 /2 /3 szerepel a telkekre. Bár azt nem tudom, hogy a Telekomnak miért nem up to date a rendszere, mert a lakcímkártyámon 14es szám szerepel.

    Na meg a jelenlegi szolgáltatómnak Kalásznet, ami T leány vállalt (korábban JuropTelekom volt csak felvásárolta a Kalasznet) miért nem okozott gondot a jelenlegi címadat :D

    (#94050) Azie a közvetlen szomszédomnal még meg is lehetne játszani, mert nagyon jóban vagyunk :)

    (#94052) Soulfly842 ;) Szarkazmus volt csak, ilyet nem akarnék valóban megcsinálni, mert csak a gond lenne belőle. Kivéve, ha enyém lenne az üres telek tulajdonjoga, akkor simán :D

    [ Szerkesztve ]

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák