Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Sziasztok!

    Van egy kábelnetem, 30 megabites, ezen most csak az internet jön.
    Van hozzá egy SatTV-m, parabola antennás, családi csomaggal. Ezt, mikor tavaly ideköltöztem (és hoztam a cuccot), már kérdezték, miért nem cserélem le IPTV-re, de akkor nem akartam kavarni vele.
    Most jó lenne, mert a családi IPTV csomaghoz ha jól láttam, +200 ft-rt van 10 HD csomag, meg egy bizonyos átalakításhoz útban van a parabola antenna.
    Be is mentem tegnap a T-hez, hogy legyen már akkor IPTV-m a SAT helyett. Jópárperces kavarás, stb után azt sütötték ki, hogy NEM LEHET!!!
    Értitek? 2015-ben nem lehet, mert idézem: "szétesik az egész".
    A lényeg, hogy a SatTV-mre idén májusig, a netre 2016.01.01-ig van hűségem. A TV még tán nem is lenne gond, de amaz igen. Mert "technológiai váltás" történne, és akkor megszűnne a "dupla kedvezmény", és ez igy nem jó, és mer csak.
    Én néztem olyan "watafakk" arccal pár percig, de a srác hajthatatlan volt, szóval eljöttem.

    Szíves szakvéleményeteket kérem az ügyben, ez tényleg így működik ma a T-nél, hogy nem fizethetek többet egy jobb szolgáltatásért? (nem lemondani akarom, sőt, meghosszabítom újabb 2 évvel a hűséget, hamár ragaszkodnak ehhez a szarhoz, szóval nemértem...) :U

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák