Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabferi

    tag

    válasz TechGabor #55386 üzenetére

    Eh, router csere, ne is mondd.

    Asszony reklamált hogyha megy a torrent akkor megdöglik az IP telefon. Mondtam neki ez van, élj együtt vele - sztem van már vagy 6-8 éve IPTVnk, mindíg is ilyen volt - de ő csak felhívta a Thomeot.

    Ok, kijönnek routert cserélni. Ősi Pirellim volt, jött a szaki hozta csilivili új modem. Szereli be, de kérdezem hogy szte van értelme, javit az vmit? Á nem fog, jött a válasz.

    Na szaki azé lecseréli, elhúz, 10 percre rá lebont a router, TVt nem lehet nézni, szakad-újraindul-szakad... gyorsan rácsörgök, hozza inkább vissza a régit azt felejtsük el az egész bejelentést, de ő már leadta a kocsit, sajnos nem fogja tudni visszahozni, de majd hoz másikat.

    Nem szaporítom tovább a szót, még 3x jött vissza, a következő csilivili modemnek nem ment a wifije, az utána következőnek a netje bontott le állandóan (de a TV ment :) ), szóval én kértem vissza a régi pirellimet. Persze azt már nem tudták visszahozni, de kukázott vhonnan egy ugyanolyan típust (azt mondta felújított volt), azóta is hűen szolgál.

    Azóta is rettegek, mert most járt le a hűség, állunk át koaxra... jajj...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák