Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz havri1 #52612 üzenetére

    Igen ez benne van a pakliban, de mennyi a volt a korábbi garantált? A tízszerese? Még az ADSL2+ időszakomban volt olyan időszak, hogy 11,8-13 Mbps között mozgott a sebesség, tehát a garantált sávszélesség megvolt. Nem hajtottak el egyszer sem, kijöttek, megtették amit lehet, sőt ők tereltek át VDSL2-re. Pedig simán elhajthattak volna, mert megvolt a minimum. Ettől függetlenül főleg miután volt létszámleépítés is, simán elképzelhető, hogy másoknak nincs ilyen szerencséje.

    (#52613) Heimdallr75: Értettem elsőre is, csak arra írtam - mivel nem írtam teljesen végig az előző hozzászólást -, hogy sokan azt vizionálták, hogy na majd akkor most mindenkinek lecsökkentik a sávszélességét, és mivel nincs reklamációs alap így jártak. Arra írtam, hogy ez nem következett be, de egyedi hibáknál valóban az a helyzet, hogy kérdőjel a dolog, viszont arra hajlik a mérlegnyelve, hogy ugyanúgy felveszik a hibajegyet. Nem tartom valószínűnek, hogy valakit 1/1-en hagynának lógva, mert bár jogilag megtehetik, olyan helyeken ahol van alternatíva, az az ügyfél dobbant amint lehet. Ahol nincs más, ott nagyobb a ráció, hogy így járt, de ott sem reménytelen. Ott is megpanaszolnám, aztán eldőlne...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák