Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz T-online #1 üzenetére

    Szép jó reggelt :)

    Oh, te magad foglalkozol T-homos szolgáltatással ? :) jaj de jóó :)

    Úgy értem hogy, örülök ( ha valóban te értékesíted ) hogy van itt a Ph-n olyan emberke aki értékesít T-home szolgáltatásokat :)

    Nos röviden bemutatkoznék ( ha lehet ) :

    Szegvári lakos vagyok, adataimat nem írom ki ide biztonsági okokból :)

    Én voltam ügyfeletek, de eljöttem tőletek,

    Ha lehet kérdeznék :

    - Felfele miért pocsék a net sebessége ? Felfele sebesség akkor jón jól ha mondjuk valaki seedel ( remélem ezzel nem mondtam rosszat ) vagy felfele akar tölteni valamit,

    - Most hogy vannak a dolgok a T-homnál ? Anno itt Szegváron csak egy szolgáltató volt nem jut eszembe a neve, akkor még se T-home se optanet nem volt mert tudom :)

    Illetve érdekelne hogyha mindent a T-homtól igényelnék az az kábeltv ( az összes csatorna/ analog/digitális vagy csak digitális)+ net legnagyobb csomag+ villany + gáz stb :) Mennyi lenne így összesen a havidíjam ? ( mondjuk vezetékes telefont nem kérnék, bár kitudja nem tudom )

    Illetve mik a feltételek ? :)

    Illetve mennyi macerával jár ha valaki akar a Thomtól villanyt- gázt stb?

    Illetve kérnék véleményeket hogy a Thome cég hogy vált be mint villany/gáz szolgáltató :)

    Netjükkel nem volt bajom bár itt a faluban panaszkodtak rá a helyiek nekem ha jól emlékszem jó volt, és a modemjük is szuper mert sose volt vele bajom, mondjuk annyira nem ismerem a modem márkákat, de ha jól emlékszem sose kellett cserélni az alatt a 2 év ( vagy ameddig ügyfelük voltam) alatt a modemet, Optanetnél 1 év után cserélni kellett mert elpusztult :U Nem bírta a strapát

    T-online nevű emberke most hozzád szólok :

    Ismered-e a Corinex AV 200 tipusú modemet ? Csak kérdezem :)

    Írjatok :)

    Ui: Bő hosszúságú választ kérek :)

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák