Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz scream #152433 üzenetére

    Mondták már mások is, hogy az ő szerződésükben nem szerepel ez az adat. Furcsállom, de nyilván el tudom hinni, ha tényleg másképp van.
    Hogy létezik, hogy a Tekekom rendszere ennyire alapvetően más tartalmú szerződéseket generál? :U :F

    Egyébként nem ott van az adat, amit belinkeltél kikockázva, csak majdnem, mert egy kicsivel alatta.
    Van az első bekezdés, aminek nálad csak a teteje látszik. Eddig azonos az enyémmel.
    Utána nálam vastag betűvel Az Előfizetői szerződés tárgyát képező előfizetői szolgáltatás sor, és ez alatt a hozzáférési pont helye, határidő, hogy 90 napon belül megkezdik a szolgáltatást, hogyan fizeted a számlát, és utána jön a net csatlakozás adatai.
    Internet bejelenkezési jelszó
    AD szám
    Interternet bejelentkezési azonosító
    Még lejjebb, az Adatkezelési nyilatkozatok alatt ott a telefonszám, mert azt is rendeltem, hogy csomagban olcsóbb legyen.

    Ha nálad és másnál nem így van, akkor passz. Nem tudom mi okozza, ha nem mindenkinek azonos tartalmi követelményekkel generálja a szerződést a Telekom szoftvere. Mondjuk én az ügyfélszolgálatnál személyesen kötöttem, nem neten keresztül, ha ez jelent valami különbséget.

Új hozzászólás Aktív témák