Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Constantin79

    csendes tag

    válasz vacs #146117 üzenetére

    Hali. Igen megtaláltam. Azért nem tudtam kikapcoslni mert nem ment az 5Ghz.... Inaktív volt a gombom.... Minden kafa.... Meg ketté választottam a 2 sávot mert érdekes módon sem a Xiaomi S10-em és a Xiaomi MI box- nem tudott a wi-fi-hez kapcsolódni.... Már 3. napja. Remélem így is marad..... Tényleg jó az eszköz is belső webes felület, átláthatóság fix-ip címzés (IP foglalás meg minden) Az is nagyon jó hogy van egy külön 2,5Gbps LAN portja arra pont a saját gépem van csatlakoztatva CAT6 UTP kábelen minmőségi 3m-es mindössze igen de valamikor elmegy a internetkacsolat ezt 2-3 naponta eljáttsza... most is DL2 Steam offline játék közben 2-5mp aztán visszajön. Másik mini pc töltés semmi net szakadás nincsen.... Azért örültem neki mert így úgy szét tudtam szedni az eszközeimet hogy kiktattam sok sok kábelt és egy külön switch-t ami 8 portos volt....... Miért lehet az az 1-1 hálózat szakadás azona a porton? :F megnézem úgyis majd hogy arra csatlakoztatom a másik gépet..... Direkt a töltés miatt hogy annál is csinálja majd ezt a hálózat szakadást.... Köszönök szépen minden segítséget...... :R

    Élni és élni hagyni.

Új hozzászólás Aktív témák