Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DevKiller

    senior tag

    A weboldalon található ár nem mindig mérvadó.
    Leadtam egy csomagmódosítási igényt még decemberben. 6950 ft volt a végösszeg IPTV-re(Szuper családi HD) 2 STB és 150/50-es netre valamint alap díjcsomagos vezetékes telefonra.

    Jött a telefon, hogy egyeztetni akarnak. Jó egyeztessünk. Azt mondja, hogy látja az árat amennyiért kérjük, de ő kiszámolta és neki 9000 jött ki. Hát mondom akkor sürgősen felejtse el, nem kérjük. "Jaj elnézést elfelejtettem hozzáadni a speciális kedvezményt" így 7550. De a készülékkedvezmény sem annyi, csak 15000-ret tudok adni a 20000 helyett.

    Utánna néztem, én még nem a 2020-as IPTV csomagra és netre adtam le az igényt, hanem régebbire, mert az is fent volt még a weboldalon. Tény, hogy engem nem igazán érdekel az Aréna 4, ami miatt tulajdonképpen "megéri" az új csomag, de már nem lehet régit választani. Szóval beletörődtem, sokan még ennél is többet fizetnek...

    Ezért azt mondanám, hogy aki csomagot vált/hűséget hosszabít az nézze meg a weboldalon található árat, majd kérjen egyet a 1414-en, és az alapján döntsön. :K

    HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

Új hozzászólás Aktív témák