Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Lehet már kérdeztem, de nem emlékszem rá hogy kaptam is-e választ a kérdésemre.

    Na most adott nemrég óta már VDS2-n futó NetSplusz 10/1-es internet, ZTE Speedport Entry2i HGW-vel. Az miért van hogy alap esetben 31-el kezdődik az IP cím, és ekkor minden oké, de időnként a rohadék át áll 217-re kezdődőre. Ilyenkor is ugyan van net, mérve meg is van a sebesség, de iszonyat lassú minden oldal betöltése, sőt van olyan oldal amit ilyenkor lehetetlen behozni vele. Na meg tudom nem szép dolog, de a torrent sem úgy megy ahogy kéne, mert ugyan letölt, de a seed-et az oldal ekkor nem számolja, ami elég idegesítő. probléma oka? ha jelentem hibára kezdenek vele valamit? Vagy marad az a megoldás, hogy ilyenkor újraindítom a HGW-t? Van hogy napokig/hetekig jó, de van hogy napi többször előfordul a jelenség.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák