Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz #70234880 #107357 üzenetére

    Mint írtam, valakiben meg kell bízni, illetve rábízni az adatokat. Hidd el, nem véletlen, hogy még a DoT és DoH nem hivatalos szabvány (illetve a DoT az).
    Ahogy nálam áll a dolog, a szolgáltató jelenleg nem sokat lát a forgalmamból.

    Használok VPN-t meg Thor-t, olyat, amiben megbízom. Pl. no log, meg közös IP. És olyan helyen üzemel, ahol semmi hatásköre nincs a 14 eyes countries lökött törvényeienek. Tehát OpenVPN és Wireguard. Igen, ott a Wireshark, de sok sikert hozzá :)
    Pedig az egyetlen "illegális" dolog, amit tettem (már nem), hogy USA Netflixre fizettem elő, meg pár online, hivatalos sportstreamre. Amikre szépen fizettem. A többi meg BTC, sok sikert ahhoz is:)

    És nem, nem vagyok paranoiás, csak mondom, hiszek a semleges netben és nem kérek a reklámokból (sem). Ami kell, azt megveszem. Minden szoftverem legális, + Netflix, Spotify, HBO Go, Prime, stb. Szóval nem is lenne mit titkolnom, de ez nem is erről szól. Meg eleve Linuxot használok, egy kivételével, ahol Win 10, mert kell a munkához (azon meg nézhetik, amit akarnak).
    Nah, ez már nagyon off topic. Próbáljátok ki a Pihole-t, meg fogtok lepődni. És vegyetek a srácoknak egy sört ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák