Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nyugodtan aludtam. Ez annak köszönhető hogy jövő héttől dolgozni fogunk. Nagyon örülök neki hogy végre kerek egy hónap láblógatás után ismét van munkánk. Azért még nem kiabálom el de szinte biztos. Erdőt fogunk írtani ha minden igaz. Szombaton dől el hogy mehetünk e segíteni.
    A tegnapi nap jól telt. Reggel elvittük közösen cuncikát oviba de sietnünk kellett haza mert jöttek a főbérlők a lakbérért. Azt kifizettük és nekiálltunk a takarításnak. Édes az ablakokat pucolta meg én pedig porszívóztam. Utána leszaladtunk vásárolni és édes ebédet főzött. Majd neki vissza kellett mennie orvosi vizsgálatra a penny-hez. Miután végzett elszaladtunk cuncikáért az oviba. Hazafelé vettünk neki a tornához cipőt mert kinőtte a régit. Délután sokat volt nálunk Zoli legkisebb gyermeke Gergő. Nagyon szereti édest. Ők ketten..
    Picit aggódom a munka miatt mert még soha nem dolgoztam erdőn de azt is emberek csinálják így biztosan mi is helyt fogunk tudni állni. Esetleg eleinte lassabbak leszünk. Ha egyenesbe jövünk újra vehetek VGA-t.. ;]
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák