Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit késésben vagyok ma reggel. Ennek az oka az új gép. Eszméletlen mennyi időt toltam már el rá.. Teganp a vincseszterrel szarakodtam ma pedig a videokártyával szívtam. A vinyót végülis elcseréltem sógornőmmel így a 160 gigásból lett egy 40-es. A vinyán volt egy bad sector amit áthelyezett és amikor a telepítésnél alakítottam a particiókat mindíg bele esett az áthelyezett is.A fájlok másolása utáni rebootnál kiírta hogy lemez olvasási hiba. Arra gyanakodtam hogy talán ez az osdi lap nem tudja kezeni ezt az újabb vincsit de amikorsógornőm gépébe betettem és ott sem ment akkor egyből rájöttem hogy a bad sector szívat. A minimális méret amire fel tudtam szabni az 52+100giga. Miután ez kiderült már nem volt képem visszacserélni a vinyót..
    Erre ráment szinte az egész délelőttöm. Délben mami megjelent a rétegelt lemez táblával és a gyerekek kapásból kijelentették hogy ebből mit késztsek nekik. Imrus mmikrobuszt kért Zsani pedig a házi állatainak egy akolt. Szóval a gépemnek hozott faanyag lehhet el fog kopni. A mikrobusznak álltam neki délután mert nemet nem mond a gyerekeinek az ember...Majd ma befejezem és következhet az akol. Majda végére maradok én.
    Este még a 40gigásra dobtam egy rendszert és a megszerzett wi-fi kártyát beüzemeltem. Nagyon pöpec kis gép lesz. Este lefekvés előtt még azzal szívtam hogya vga az istenért sem akart 90hz-es képfrissitést kipréselni magából. 60hz-en pusztította a szememet. Ma reggel egy driver reinstallal ez megoldodott.
    Ma 99 után spurizok ki anyósomhoz ügyködni.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák