Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Violka2016

    tag

    válasz kissdani #65202 üzenetére

    Nem mondtam, hogy biztos jó lesz tőle és biztos ez a baj nála... Személy szerint semmi különbséget nem tapasztaltam még egy túlárazott HDMI kábel és egy jóval olcsóbb között pedig próbálgattam már ezt-azt, egy hosszabb kábel esetén persze már biztos kijön a tudásbeli különbség két kábel között, mondjuk nem találkoztam még olyan szituval ahova egy 3m-es HDMI ne lett volna elég. Igaz nem is volt szerencsém még többmilliós rendszert kiépíteni 70m2-es nappaliba, maximum saját részre egy gagyi Onkyo / Jamo rendszert. Röhigcsélhetünk rajta, de én nem tapasztaltam az általad viccesnek vélt diferenciált. Bár én nem is vagyok az a saszemű aki kiveszi 2m-ről a színeltérést 2 pixel között vagy mondjam, hogy nem vagyok elég vájtfülű ahhoz, hogy meghalljam a difit 2 különböző kábellel összekötöt hanrendszer között. Hálistennek vannak akik igen és megveszik a jó drága (sokszor túlárazott, de a "nevet" kifizetett) holmikat ezáltal pörgetve a gazdaságot! ;) Kereskedelemben dolgozok, nekem ez jó! :R

Új hozzászólás Aktív témák