Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cabii

    tag

    válasz Kabel15 #1939 üzenetére

    Szia /sztok/
    Köszi, akkor várok kicsit, és a drágább hdmi-t veszem meg :)
    A CloneWars-okat szemléltük mostanában /a star warsot még csak leszedtem, de nem néztem/ ott is sok a fekete, és nagyon kellemes, de az ugye rajzfilm.
    Teljesítményben a 805-feketéjét húzzák le /engem nem zavar/ plusz viszont a medialejátszó. Eddig nekem csak pár filmnél akadt el, illetve azt sajnálom, hogy az mkv-knál csak a beágyazott feliratokat támogatja. /ezért kell most hdmi kábel, hogy a gépről tudjam lejátszani ami érdekel, feliratosan :) /
    Különben a dlna szerverről csont nélkül eszi a zenét, képet, filmet.
    Nekünk volt ilyen elmü-s kuponunk, 10% off -al, nem vártam tovább, remélem nem csalódom nagyot, hogy nem vártam ki a karácsonyi akciókat, de a MM-ben azt mondta az eladó, hogy október végén lesznek akciók, aztán ki tudja? Hát akkor meg legyen itthon, és inkább nézem...
    Mondjuk egy ps3-at nem vetnék meg mellé, de majd legfeljebb más forrásból.
    Nekem a passzív 3d is bejött,mert nem vibrál a szemüveg, ami engem azért erősen zavart. Ráadásul a saját mindennapi szemüvegemre is rá lehet tenni ezt, és kényelmes maradt. Próbáltam pár éve aktív szemcsit, és ott kis hijján rosszul lettem a vibrálástól, meg attól, hogy nem fért be mögé a sajátom. /Dönthettem volna, hogy 3d-ben nem látok semmit, vagy látom a homályos képernyőt viszont nem 3d-ben./
    Cabi

    Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

Új hozzászólás Aktív témák