Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Vistaboy #147076 üzenetére

    Nem olyan egyedi probléma ez különben. Nekem a Q80T is produkál érdekes dolgokat.
    Még a 6900XT-vel de volt hogy IntelHD-vel is csinálta a tiédhez hasonló dolgot, hogy egyszerűen a napi első indításnál nem volt jel. Egy TV restart után persze megoldódott a hiba.
    De volt olyan is hogy TV lekapcs PC megy tovább és pár óra múlva mikor bekapcsoltam a TV-t megint nincs jel. A PC-n minden energiatakarékos szarság ki volt kapcsolva szal nem vehette volna el a jelet.

    Kíváncsi leszek, hogy a most közeledő Intel NUC-al is előjön-e majd ez a hiba.

    De nem rég volt egy olyan is hogy TV-n néztem a YT-ot és abból kilépve egyszerűen behalt a szoftver. Nem volt kép csak feketeség. Hallottam a hangot ami menü megnyitásnál van de nem volt kép. Egy ki-be kapcs megoldotta ezt is.

    Vannak érdekes anomáliák amik bosszantóak.

    A te esetedben sztem már alapból rossz volt az a HDMI bemenet, próbálj meg egyezkedni az eladóval nehogy még neked kelljen rá még költened, hogy használhasd az amúgy sem olcsó TV-t.
    Főleg ha később lesz valami HDMI-s eszközöd csak sz.pás lesz.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák