Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    válasz ΞΔGLΞ #121254 üzenetére

    Én az MU8002-nek drukkolok, mert akkor meg tudjuk beszélni a tv-vel kapcsolatos dolgokat. :)

    Mivel nekem az UE65MU8002 van, leírom, hogy számomra milyen hiányosságai vannak:
    - nincs rajta automatikus hangerő szabályozás, pedig ezt az 5 évvel ezelőtti Panasonic plazmám is tudta,
    - nem lehet a csatorna sorrendjét megváltoztatni, mondjuk én nem is akarom, de van aki igen és azért jobb erről is tudni,
    - nincs jackbemenet, de nekem nincs is rá szükségem,mert van egy Bluetooth fülhallgatóm és a tv még arra is képes, hogy egyszerre szóljon a saját hangsugárzóin és a Bluetooth fejhallgatón keresztül is,
    - a saját tuner által adott kép - nem tudom miért - túlélesített képet ad, ezért az egyes adásokon a kép elmosódott és életlen, ezt tegnap fedeztem fel, amikor külső eszközről néztem a kábel tv-t és ott meglepően jó volt (de az is lehet, hogy a kábelezés nem jó, még ezt nyomoznom kell),
    - USB3.0 eszközökkel - még akkor is, ha felismeri őket - gondok lehetnek, ezt - kivételesen - még a kézikönyv is írja,
    - a kézikönyv - számomra - nem valami nagy szám, ez a tv inkább a fedezd fel mozgalom oszlopos tagja,
    - a Samsung sem ismeri a tv-t, azt is én nyomoztam ki, hogy alapesetben miért nem működik a környezeti fényérzékelés, illetve valójában hogyan is működik, mert úgy nem, ahogy be van állítva, vagy le van írva.

    Hirtelen most ennyi jutott eszembe, de kérdezz bátran. ;)

Új hozzászólás Aktív témák