Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cyrin

    addikt

    válasz rankesz #10624 üzenetére

    én is gondolkodom a 3 gigás T-neten, mivel a vezetékes net kedvezmény miatt 2000 Ft-ba kerülne csak, így már azért megéri sztem...

  • sztrogoff19

    tag

    válasz rankesz #10624 üzenetére

    Rankesz,

    őszintén szólva nem tudom, mert bár fent van a NetCounter progi, de hó közepén csináltam egy teljes gyalut és nem jegyeztem meg, hogy előtte mennyi volt :(

    Aug. 31.-én vettem a telefont, azóta még biztos nem értem el az 500 megát sem, de lehet hogy úgy alakul, hogy sokkal kevesebbet leszek itthon a jövőben (digi 20/10 net) és akkor többet is fogom használni netezésre a telefont.

    Más: nem tudom srácok, hogy Ti miért szapuljátok a GPS-t, én kipróbáltam egy megyeszékhely közelében lévő kis falunál is a GPS-t, vágta a címet, a legrövidebb utat, sőt szinte milliméter pontossággal jelezte azt is, hogy éppen egy vasúti átjárón hajtunk keresztül.

    Akkor a Motonav volt fent, de mivel az full Európa (1,9 giga) leszedtem és most a CoPilot Live figyel fent (Mo. 35 mega) azzal is meg vagyok elégedve. Amire én használom arra jó, bár elhiszem, hogy aki tohonyát-boronyát bejárja annak nagyobbak az igényei. Bár akkor meg nem értem, hogy miért nem vett egy rendes autós navit már jó ideje :(

    Szerintem az nem kifogás, hogy nem akar egy tucat kütyüt magával cipelni, mivel azt mindenki tudja, hogy mindig minden esetben a célszerszám a legjobb, nem pedig a multifunkciós egyebek.

    Autós navim nekem is van, pedig nincs is kocsim :N, amikor dolgozom néha jól jön, és ezért beáldoztam rá tokkal, hálózati töltővel, legális progival együtt 27k-t. Tény és való, hogy az Igo8 jobb program, mint a fentiek, de pl. a jelet a telefon sem dobta el csak egyszer, úgy hogy a jobb1-en volt, nem pedig a szélvédőre tapasztva.

    Morituri Te Salutant

Aktív témák