Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    Elakadtam ebben a Hybrid modban.
    Most találkoztam Bosszúállóval, akihez nem tudom miért mentem, de miután elmondta a szövegét biztosan szívszélhűdést kapott, mert azonnal összeesett és 5 bandita akart hirtelen a földdel egyenlővé tenni ebben a pillanatban. (Egyedül is elintéztem volna őket, de a 2 testőr segítségével izgalmasabb ;) )
    Ezután ha bemegyek a Szabadság vezetőjéhez egy csomó ajándékkal lát el (ruha, töltények stb.) Itt előtte mentettem, lehet a Duty főnökhöz kéne menni? Igaziból azt sem tudom mi történt...

    * Tehát: szerezz egy bio főnix radart. Ez hol a francban van? Vagy hogy lehet hozzájutni?
    * Aztán: please bring Herman bilogical samples of six types. Ezt nem tudom micsoda.
    * Fürgének kéne egy Steyr Aug SS190, ez a map szerint prypiatban van, ahova fogalmam sincs hogy jutok át.
    * Sárga mission: find the key access the helicopters. Nem sikerült találni key-t.
    * Sárga szintén: múlt rejtélyei, Strelok megkeresése, fogalmam sincs merre induljak.
    * Sárga: X-labokról keress infó, szintén nem jutok sehova ezzel a küldetéssel.

    Köszönöm ha valakinek van ötlete a küldetésekkel kapcsolatban.
    Shieldnek is köszönöm a magyarítást! :) :C

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák