Hirdetés

2017. szeptember 24., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-02 07:05:54

PROHARDVER!

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#8001) Telda válasza Physicist03 (#8000) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Avagy?

(#8002) Physicist03 válasza Telda (#8001) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

Avagy??

[ Szerkesztve ]

(#8003) Telda válasza Physicist03 (#8002) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Mármint hogy mi az hogy feljavított? :)

(#8004) Physicist03 válasza Telda (#8003) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

Max 7-en jönnek, de nehezebb őket elintézni, jobb fegyvereik vannak.

(#8005) rétisün válasza Telda (#8003) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

még messzebbről, még pontosabban lőnek fejbe, illetve az eddigi fél tár helyett egy egészet kell beléjük ereszteni :DDD

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#8006) Telda válasza rétisün (#8005) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Hát nekem igy is nagy bosszúságot okoznak, pedig (lehet röhögni) a leggyengébb fokozaton játszok :DD .

(#8007) rétisün válasza Physicist03 (#8004) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

ahhoz képest, hogy a valamelyik este 14-et kellett legyilkolásznom a cementgyárnál, akár könnyebbség is lehet, ha csak 7-en vannak :DD

a jobb fegyverek meg sosem ártanak. de azért még meggondolom, tényleg akarom-e 'őket' :))

(#8006) Telda: ha van egy távcsövesed (tudok egy SVD-t, eddig mindig megvolt a helyén) akkor azért egyáltalán nem legyőzhetetlenek :N
sőt, ezzel a csúzlival elintézed a snipereseket, akikre a janovi kereskedő uszít rá, a vezérüknél van egy talán még jobb csúzli. csak kár, hogy olyan lőszer kell nozzá, mait még egy kereskekdőnél, meg senkinél sem láttam.
be is raktam inkább a zöld dobozba :B

[ Szerkesztve ]

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#8008) emre válasza rétisün (#8007) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

A vonat tetején levőre gondolsz?

Szerintem ha az elején ügyesen hagyunk meghalni cordonban 1-2 stalkert akkor előbb-utóbb szert tehetünk egy mongol tipusú sniperre, ami azért már elég jó, vagy a mocsári küldetés végén ott a vintar.

(#8009) rétisün válasza emre (#8008) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

igen, arra. látom, nagyon képben vagy :C :R

még sosem sikerült mongolt találnom egy stalkernél sem. az nem csak a gun addonnal kerül bele a játékba?

a vintar mondjuk jó, csak minél előbb mg kell javíttatni, mert eléggé le van pusztulva, ha jól emlékszem.
az enotban viszont nem javítja meg senki az ilyen rossz álapotú cuccot, sima sgm-ben mondjuk nem gond.

(#8010) Aarpok válasza rétisün (#8009) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Szerintem az addon teszi azt bele.Most anélkül játszva az alapban lévő rövidebb sniperrel lövöldöztek rám a rosszarcuak.Kicsit mérgelödtem is még csak a szolgálatos raktárnál jártam,de már puffogtattak is (röntgenszemű AI).

Аарпок

(#8011) Telda válasza rétisün (#8007) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Egyik alfásnál találtam egy CS-ben lévő AWP-re hasonlitó távcsövest, azzal most elég jól elvagyok, lehet felrakom ezt a módosítást.

A nap neve: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8012) muddy_waters válasza emre (#8008) üzenetére

muddy_waters
(lelkes újonc)

Ne segítsetek sokat, csak annyit, hogy melyik területen van az a vonat. ;) Majd utánajárok. Csak azt ne mondjátok, hogy a Kordon bal felső sarkában azon az egyedül levő mozdonyon, arra még sose sikerült felmásznom, de így is megzabáltam az összes piros-kék antirad gyógyimat.

(#8013) Aarpok válasza muddy_waters (#8012) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Szerintem a jupiter mapon lévőre gondoltak,ha nem akkor majd úgy is megmondják.

Аарпок

(#8014) rétisün válasza muddy_waters (#8012) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

spoiler!!!! :DDD

a cementgyár és jupiter közti sínen nagyjából féúton áll egy mozdony, annak a tetején.

(#8015) Aarpok

Aarpok
(őstag)

Akkor jól gondoltam,hogy arról lehet szó :K

Аарпок

(#8016) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

asszem belefutottam valami orbitális bugba....

már vagy 10-12 perce járkálok az oázis előtti, nagy betonoszlopokkal teli teremben, meg az odavezető alagúton, ahol 'visszafordulok'
ennyit még egyszer sem kellett menni hozzá, nem hiszem el, hogy ez nem valami bug.

ráadásul kissé 'túlsúlyos' vagyok, csak éppen nem akarom lerakni a cuccokat hátizsákban, mert nem emlékszem, miután megvan az oázis, vissza lehet-e jönni ide.....

plusz még kitörés :Y mi jöhet még? :DD

[ Szerkesztve ]

(#8017) Aarpok válasza rétisün (#8016) üzenetére

Aarpok
(őstag)

A nagy kaszás game over felirattal :DDD Igen vissza lehet menni oda,sőt ha újra átmész az oszlopok között újra megjelenik az oázis csak az arti nélkül.

Аарпок

(#8018) rétisün válasza Aarpok (#8017) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

sikerült azért elérni az oázist (persze nem eddig próbálkoztam :DD ) csak mintha sokal többször kellett volna átmenni az oszlopok között, mint eddig bármikor.....

(#8019) #90933760 válasza rétisün (#8018) üzenetére

(törölt tag)

Alapjátékban is volt már, hogy átmentem az oszlopok között és nem hullott a delej fentről, 3. alkalommal sikerült kicsikarni belőle. Aztán az is lehet érzékelte és hullott is volna, csak a gép nem jelenítette meg az effektet. :DD

(#8020) emre

emre
(PH! kedvence)

Én meg mióta meglett Strelok SGI-je azzal tolom brutális a sebzése, és igencsak pontos. Mellé meg vagy a vintar vagy mongol sniper, vagy a nagy sörétest használom.

(#8021) PeL válasza rétisün (#8018) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Oázist úgy lehet elérni hogy először átmész minden oszlopsorban egyenesen, ekkor mindig visszarak az elejére viszont megjelenik egy "függöny" minden sorban valahol miután áthaladtál egyben, ha megvan minden sor utána át kell haladni a függönyök alatt egymás után, sokszor kacsázni kell az oszlopok között, de utána nem fog csak visszarakni.

[ Szerkesztve ]

(#8022) Medvelászló

Medvelászló
(senior tag)

Haligali!
Hogy lehet bejutni a zsoldos bázisra?Jelenleg van nálam egy zsoldos pizsi,abban kellene kiszabadítanom valami túszt a Jupiter gyárnál,de a bázisukra is szeretnék majd bemenni,kíváncsi vagyok milyen feladatokat adnak.Valaki ad majd egy küldit és úgy tudok majd bemenni vagy csak sétáljak be magamtól?

(#8023) M@trixfan válasza PeL (#8021) üzenetére

M@trixfan
(PH! addikt)

Erre van utalás a játékban egyébként, vagy kizárólag felfedezéssel lehet elérni? Komolyan mondom nem emlékszem, hogy kikövetkeztettem-e vagy volt-e rá valami utalás...

twitter: MatrixfanLive Sokszor tabletről vagyok, néha ezért marad bent egy-egy elgépelés.

(#8024) PeL válasza M@trixfan (#8023) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Úgy tudom semmi utalás nincs rá a játékban hogy lehet elérni (mivel eddig senki nem is érte el) így nekünk kell rájönni, aztán az outroban amúgy miután felszállnak a helik lesz egy részlet róla

SPOILER:

hogy a banditák stalkereket próbálnak rávenni hogy menjenek velük az Oázisra mert ők is tudják már az utat (gondolom utánunk) és ott meg szépen jól kifosztják őket

(#8025) PeL válasza Medvelászló (#8022) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

A zsoldos ruha a jupiteri bázisnál kell, vedd fel mielőtt beszélnél az ajtóba álló csávóval, ha a Zatonnál lévőhöz akarsz bejutni először vinni kell nekik 6 kaját (konzerv, kenyér, szalámi jöhet szóba) és utána engednek be.

(#8026) Medvelászló válasza PeL (#8025) üzenetére

Medvelászló
(senior tag)

A Zatonban lévő bázisra nem engedne be pedig adtam nekik kaját mikor először mentem oda.(saját készletemből),mikor közelítek már tüzelnek is rám,a betonkád análmánia mellett lévő bázison a kapuban álló exo-s csávó elhajt a "vérvörösbe",azonosítsam magam meg ilyesmik.(a túsz kiszabadítása előtt gyaktuk le Jar bácsival a zsoldos genyákat Kopacsiban,ez lehet a baj?

(#8027) Medvelászló válasza Medvelászló (#8026) üzenetére

Medvelászló
(senior tag)

Most nézem hogy valami jelszót kér a belépéshez,ezt honnét tudhatom meg?

(#8028) PeL válasza Medvelászló (#8027) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Nem tudom, nem kizárt. Elvileg ha Zsoldos ruhában grasszálsz oda Jupiternél a kapuban lévő őrhöz és beszélsz vele akkor be kellene engednie, másképp nem is lehet bejutni. A Zatonba lévőkhöz meg úgy menj oda hogy elrakod a fegyveredet különben megtámadnak

[ Szerkesztve ]

(#8029) rétisün válasza Medvelászló (#8027) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

egy zsoldos pda-jából....arra mondjuk már nem emlékszem, ki az és mikor kell lelőni, de az tuti, mire odaértem a zsoldosokhoz, már nálam volt a pda, és tudtam a jelszót.

hoppá, asszem az erdőgazdaságos zsoldos vezérnél van a pda.

(#8030) PeL válasza rétisün (#8029) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

tényleg az kell hozzá...

(#8031) Medvelászló válasza PeL (#8030) üzenetére

Medvelászló
(senior tag)

Vissza töltöttem 1 régebbi mentésemet,adtam kaját a csöveseknek,viszont jól elkúrtam mindent mert nem vettem fel Kaszásnál a küldiket.Az erdőgazdaságnál Chepajev vagy ki van de ő asszem egy bandita vezér.
Kösz az infókat skacok! :R

(#8032) rétisün válasza Medvelászló (#8031) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

az erdőgazdaságiak is adnak küldit.

(#8033) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

nem is, az alállomáson, ahol kaját adsz nekik, ott kaphatsz küldit.

(#8034) Carline válasza rétisün (#8029) üzenetére

Carline
(őstag)

A jelszó: "veszély"
Egy zsoldos PDA-jában van benne.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8035) PeL válasza Carline (#8034) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Az mindegy, amíg nincs meg a PDA nincs opció rá hogy bemondd :)

[ Szerkesztve ]

(#8036) <MZ/X> válasza rétisün (#8032) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

Mit nevezel erdőgazdaságnak? Hol van?

Original's never fit - Socket 370

(#8037) rétisün válasza <MZ/X> (#8036) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

ez itt: (ha jól emlékszem ilyen néven szerepel, az új játékban még nem értem el addig, hogy feltegye a térképre)

a szkadovszkon a bagoly mellett álldogáló bácsi ad egy küldit, hogy ki kell irtani a banditákat, az aki az alpha csapatos küldit is adja. aztán (talán a szkadovszkos kereskedő adja a küldit) egy ottani kereskedővel is le kell számolni

spoiler!!! (annak aki szereti maga felderíteni a dolgokat :D )

egy gps konduktor is van előfordulhat a területén

[ Szerkesztve ]

(#8038) M@trixfan válasza <MZ/X> (#8036) üzenetére

M@trixfan
(PH! addikt)

A magyar fordításoknál én is pislogok néha, hogy mit jelent mire leesik, hogy mi is a játékban :)

twitter: MatrixfanLive Sokszor tabletről vagyok, néha ezért marad bent egy-egy elgépelés.

(#8039) juhasz.p válasza rétisün (#8037) üzenetére

juhasz.p
(fanatikus tag)

Nekem eltünt a bácsi, mikor megcsináltam a küldetést.

Végre találtam egy buborékot!!!!!

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#8040) Telda válasza rétisün (#8037) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Nekem a bácsi mindig azt mondta hogy nem vagyok még eléggé felkészült, de most meg már eltűnt, ilyenkor mi van?

(#8041) rétisün válasza Telda (#8040) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

passz..... :(

mióta újrakezdtem, még nem vettem fel nála küldit.

(#8042) Telda válasza rétisün (#8041) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Nem számit :).

Nekimentem a banditáknak a erdőgazdaságnál, de nem igazán sikerül végezni velük, rengetegen vannak. Kicsit illúzió romboló hogy shotgunnal kilométerekről kilőnek...

(#8043) rétisün válasza Telda (#8040) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

most nekem is ezt mondta, valószínűleg azért, mert a mod újrarkásakor buktam az addigi rangot :(((
sebaj, még lelövöldözök egy csomó mindenkit, aztán csak ad valami küldit :DDD

(#8044) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

megvan a pendrive, rajta az ssu ügynök dolgaival. használnom kéne, hogy megjelenjen a kiszabadításához a küldetés, de a használatkor mindig lefagy a játék. :(((

felraktam a turbo-alpha egységet, de még nem talélkoztam velük :N

[ Szerkesztve ]

(#8045) Carline válasza PeL (#8035) üzenetére

Carline
(őstag)

Tudom, de hát kérdezte én meg válaszoltam... :)

Magyarításban van egy ami tetszik:
A szerelőnek valamiféle katonai szerszámkészletre van szüksége.

Kinyírom pl. a világítós ládadobálókat a Hajnal küldiben, de kiírja a fenti szöveget küldetésnek és beragad.
Visszatöltök és akkor felveszi küldetésnek a szerszámkészletet és egyből teljesített is lesz.
Hogy ez mitől lehet?

A pénz nem baj ha kicsit könnyebben csordogál.
Hajnal Exo 360000, fejlesztései is rengetegbe vannak.
Kell a pénz.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#8046) <MZ/X> válasza rétisün (#8037) üzenetére

<MZ/X>
(őstag)

Jah, hát ez a Ranger Station leánykori nevén :)

Original's never fit - Socket 370

(#8047) dodopek válasza Telda (#8040) üzenetére

dodopek
(PH! addikt)

valszeg azert tunt el,mert megcsinaltal egy masik kuldetest az erdogazdasagnal.ket esetben tunik e
l.ha csatlakozol a bandikak frakciohoz,vagy ha szakallnak elintezed a bandikakat...

[ Szerkesztve ]

(#8048) Telda válasza dodopek (#8047) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Az a baj hogy a banditák adtak egy küldetés hogy vigyem el nekik valaki fegyverét. S mivel azt a valakit nem öltem meg csak a fegyvert ideadta, ezért mikor visszamegyek a banditákhoz ki akarnak csinálni...
Amúgy van valami előny ha a banditákkal jóba vagyok?

(#8049) Aarpok válasza Telda (#8048) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Ha nem így van,majd kijavítanak a többiek.Én nem haverkodtam velük soha,nem láttam értelmét éppen az ilyen dolgok miatt,ha nem 100 % - an hajtod végre a feladatot már nem is úgy állnak hozzád.Tehát legtöbb esetben nálam golyót kapnak és nem beszélgetést.Véleményem szerint inkább más frakciókkal haverkodjál.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#8050) Telda válasza Aarpok (#8049) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Hát most már nem is fogok velük haverkodni, mert utálnak, a fél bandát már elintéztem, csak adódtak apróbb nehézségek, hogy én a 6X optikával alig látom őket, de ők sörétessel kiszednek a kő mögül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.