Hirdetés

2017. július 26., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-07-07 12:01:10

PROHARDVER!

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3001) bluyoo

bluyoo
(PH! nagyúr)

(#3002) Dissection válasza bluyoo (#3001) üzenetére

Dissection
(újonc)

fukk freedom

Stalker forever!

(#3003) zH. válasza bluyoo (#3001) üzenetére

zH.
(senior tag)

fake

just be

(#3004) bluyoo válasza Dissection (#3002) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

:D
Visszatérve a S.M.R.T.E.R. Pripyat 0.45-ös hozzászólásodhoz.
Azért kíváncsi vagyok hogy lesz benne játékmenet.Mármint a pluszpályákon.Na meg a magyarítás.Mindenesetre tényleg jónak ígérkezik.Rem. minél hamarabb tolhatjuk kevés ez a három pálya :DDD

Bazinga!

(#3005) emre válasza bluyoo (#3004) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

akkor tedd fel a többi stalkert is ;)

(#3006) bluyoo válasza emre (#3005) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

Megvolt keresztbe kasul de most hogy mondod lehet egy kis nosztalgia nem árt :)
Mellesleg szerintem a kiegészítéseket jobb lett volna úgy kiadni mint ahogy S.M.R.T.E.R. próbálja összehozni mármint egy karakterrel az összes pályán bolyongani.

Bazinga!

(#3007) emre válasza bluyoo (#3006) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

többen próbálkoznak már egy ideje vele, több koncepció alapján,de nem egyszerű a dolog.
Smrter-nek van egy egész jó mod-ja a Clear Sky-ra is (hsz a CS topikban)
Már próbáltam, simán megy vele a magyarítás is.Nincs annyira átvariálva mint a 0.41, de nagyon tuti. :K

[ Szerkesztve ]

(#3008) bluyoo válasza emre (#3007) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

Én a OGSMmodal toltam a végén az sem rossz sőt.
A SMRTER ZONE-t nem próbáltam.Sajnos egyedül az OGSM modjával tudtam végigtolni az összes többi általam próbált mod erősen bugzott.Magyarán játszhatatlan lett egy idő után vagy már az elején. :O
Bár SMRTER már bizonyított megér egy próbát.Kösz a linket.
ui.:Most nézem,gratula a fiadhoz :C biztos jó s.t.a.l.k.e.r. lesz. :DD

Bazinga!

(#3009) emre válasza bluyoo (#3008) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

köszi :R

Az ogsm már megvolt, sokat játszottam vele, de a Zona Alpha szvsz jobb lett, és a 0.41 hez képest atom stabil. :K

(#3010) 04ahgy

04ahgy
(HÁZIGAZDA)

Hello.

Steam accountot regeltem, majd a játékot szépen letöltötte. A legelső indításkor, és azóta is X-Ray engine leállt hibaüzenet fogad. Mi lehet az oka? A google kiadott egy javaslatot, az in-game menüben a steam-community-t már tiltottam. A hiba ugyanúgy fennáll.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#3011) Dissection válasza bluyoo (#3004) üzenetére

Dissection
(újonc)

Új küldetésekre gondolsz? Nyilván lesznek mellékküldetések, azt hiszem, hogy erről mostanában fog Smrt nyilatkozni. De várj, linkelem a Smrter mod fúrumát, regelj, és kérdezz :-)

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr3&thm_page=1&thm_id=614&sec_id=18

Mindenkinek ajánlom az oldalt, már elég sokan összegyűltünk :-)

Stalker forever!

(#3012) Paul119 válasza 04ahgy (#3010) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

probáld meg újra telepíteni, vagy pachelni,vagy crackeld fel :R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3013) Dissection válasza Paul119 (#3012) üzenetére

Dissection
(újonc)

én ebben a steames dologban nem bízok. Inkább leszedem isohuntról, vagy megveszem eredetiben.

Stalker forever!

(#3014) emre válasza Dissection (#3013) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

ha szeretnél még egy darabig maradni a fórumon, gyorsan szerkeszd az előző hozzászólásodat. ;)

04ahgy sajnos nem tudnék érdemben hozzászólni, amikre tippelni tudok azt meg feltételezem te is kipróbáltad.
De a bolti DVD-s verzió multira aktivizálása is elég nehezen sikerült némelyikünknek.
Én spec nem is tudtam megoldani, mivel a reget nem fogadta el ez a szutyok. :(

[ Szerkesztve ]

(#3015) Dissection válasza emre (#3014) üzenetére

Dissection
(újonc)

Omg, már nem tudom szerkeszteni :-(

Stalker forever!

(#3016) Paul119 válasza Dissection (#3015) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

akkor bizony elkerülhetetlenül támad a moderátor bácsi

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3017) Dissection válasza Paul119 (#3016) üzenetére

Dissection
(újonc)

Cicaaaaaaaaa ^^

Stalker forever!

(#3018) Dissection

Dissection
(újonc)

Na, Smrt osztotta, hogy a 0.45-ös verzióban csak Shoc pályák lesznek a régi Stalkerből betéve, viszont a későbbiekben lesznek majd CS pályák is újrahasznosítva :-)

Stalker forever!

(#3019) 04ahgy válasza Paul119 (#3012) üzenetére

04ahgy
(HÁZIGAZDA)

Először csináltam bármi steam-es dolgot. Hogy tudom újratelepíteni? Ugyanis 13MB-ra csökkent a letöltés végére a szabad helyem, félek attól, hogy valami fontos rendszerkomponenst nem szedett le a nyavalyás.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#3020) Paul119 válasza 04ahgy (#3019) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

simán le uninstalálod esetleg próbálj meg még egy kis helyet csinálni a lemezen,lesz egy olyan fül a steamon hogy saját játékok,és onnan tudod kiválasztani aztán ráböksz hogy instal :)

(#3021) Dissection

Dissection
(újonc)

Kiváncsi lennék, hogy az új élőholtak mennyire lesznek gyorsak, erősek.

Annak viszont örülnék, ha a pók tutira gyors lenne.

[ Szerkesztve ]

Stalker forever!

(#3022) 04ahgy válasza Paul119 (#3020) üzenetére

04ahgy
(HÁZIGAZDA)

No, elindítottam a STEAM-et, egyből valami 350MB "update" töltésébe fogott. Hamar leszedte, azóta semmi hiba. :D

Azért köszi a segítőkész válaszokat mindenkinek.

Paul, hát a HD5850 sorsa mi lett? Hogy GTX-szel tolod... :F

HGyu

(#3023) 04ahgy válasza 04ahgy (#3022) üzenetére

04ahgy
(HÁZIGAZDA)

Mindent fullra toltam, 2x AA mellett, 1920*1080 meg sem érződik a GTX460-on... De megmelengette a Radeon Premium Grapics és az AMD Fusion logo a szívem. Még szerencse, hogy csak kölcsön van a GTX nálam. :DDD

HGyu

(#3024) Paul119 válasza 04ahgy (#3022) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

Hát egyrészt anyagiak miatt másrészt meguntam hogy mindig buzizni kell a driverekkel :( olyan hatalmas nagy teljesítmény különbséget nem látok,bár fáj a szívem azért :O

(#3025) Paul119

Paul119
(PH! kedvence)

készítettem a kedvedért egy amd logót ha már ennyire szereted :D

(#3026) 04ahgy válasza Paul119 (#3025) üzenetére

04ahgy
(HÁZIGAZDA)

Igeeen. Habár AMD-nél is van a teszkóson felüli kategóriájú hardver... :DDD :R :C

HGyu

(#3027) Vladi

Vladi
(PH! nagyúr)

Jááágyyááááá!!!! :Y :C

Vladinak ott a helye a sztalker testvérekkel! De Vladi fosik a sugárzás miatt. :O :(((

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#3028) Lauda válasza Vladi (#3027) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Felejtsd el gyorsan. Epeszu ember nem megy oda.

(#3029) Paul119 válasza 04ahgy (#3026) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

ez így van amit tőled vettem Msi 5850 est is el kellett adnom pedig crossfiréban vadul mentek :D
Vladi: veszel fel egy exoskelatont és nincs baj :DDD,amugy én is elmennék oda szívesen :D

[ Szerkesztve ]

(#3030) Paul119 válasza Vladi (#3027) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

semmi

[ Szerkesztve ]

(#3031) Vladi válasza Paul119 (#3029) üzenetére

Vladi
(PH! nagyúr)

Csak legyen nálad ak! :))
Ááá nagyon kockázatos egy ilyen kirándulás. :(((
Egyébként meg ha kimegyek nyiregy határába tuti találok ilyen létesítményeket. ;]

(#3032) Paul119 válasza Vladi (#3031) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

áá ha már fegyvert kell vinni akkor

:DDD

(#3033) Dissection

Dissection
(újonc)

én ilyennel mennék ki:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:jXPxEnvHRq1ACM:http://world.guns.ru/shotgun/protecta.jpg&t=1

:B

Stalker forever!

(#3034) bluyoo válasza Vladi (#3031) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

Sűrű tárazás elfelejtve:
katt
Dissection:Kösz a kinket majd ráfigyelünk.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3035) Dissection válasza bluyoo (#3034) üzenetére

Dissection
(újonc)

Az a kalas beteg :-D

Stalker forever!

(#3036) Vladi válasza bluyoo (#3034) üzenetére

Vladi
(PH! nagyúr)

:C

(#3037) Dissection

Dissection
(újonc)

Jó lenne, ha a 0.45-ben a Controllerek zombikkal együtt támadnának, mint a Shoc-ban...
Egyedül nem olyan nehéz legyakni egy Controllert... De ha összeszedi a kis barátait, az már üt.

Stalker forever!

(#3038) Dr. Akula válasza Dissection (#3035) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Pedig az elég régi standard tár.

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, Logitech G900

(#3039) Dissection válasza Dr. Akula (#3038) üzenetére

Dissection
(újonc)

pl. én most láttam ilyet először :-)

Stalker forever!

(#3040) Paul119 válasza Dr. Akula (#3038) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

nesze neked pro fegyó

:D

(#3041) Dr. Akula válasza Paul119 (#3040) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Ez egy atreides hangfegyver. ^^

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, Logitech G900

(#3042) Dissection válasza Dr. Akula (#3041) üzenetére

Dissection
(újonc)

ilyen trombitával fogom riogatni a pseudo giant gianteket. :-)

Mármint róluk beszélek:

http://img.xrmb2.net/334473

Stalker forever!

(#3043) Dissection válasza Dr. Akula (#3041) üzenetére

Dissection
(újonc)

ilyen trombitával fogom riogatni a pseudo giant gianteket. :-)

Mármint róluk beszélek:

http://img.xrmb2.net/334473

Stalker forever!

(#3044) Dissection

Dissection
(újonc)

Most ezt miért tette be kétszer? :-(

Stalker forever!

(#3045) Zolás

Zolás
(őstag)

Üdv urak.
Steames akcióban sikerült beszereznem ezt a játékot.
Az lenne a kérdésem hogy az egyszerü szerszámkészletet hol találom ami a szerelőnek kell?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve http://db.tt/VAEJ3ka

(#3046) emre válasza Zolás (#3045) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

http://stalkercopfaq.uw.hu/try.htm

bocs, de kicsit fáradt vagyok elmesélni mi hol van, ezen az oldalon elég sok hasznos infó van

[ Szerkesztve ]

(#3047) Zolás válasza emre (#3046) üzenetére

Zolás
(őstag)

Tökéletes köszi :R
Ha valamit nem találok ott akkor jövök vissza fárasztani :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve http://db.tt/VAEJ3ka

(#3048) SzlobiG válasza Zolás (#3045) üzenetére

SzlobiG
(Jómunkásember)

Én is megvettem az akcióba és nem tudom abbahagyni.:D Idáig az a kép élt bennem stalker vonalon, hogy nekem nem jön be ez a gém, de tévedtem már rég el kellett volna kezdenem.

Most jutottam át Pripyatba.:)

(#3049) SzlobiG válasza SzlobiG (#3048) üzenetére

SzlobiG
(Jómunkásember)

Ki is végeztem a gémet azért kicsit több küldire számítottam Pripyatba.:U

Várom a kövi részt. :K

(#3050) emre válasza SzlobiG (#3049) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

tedd fel a 0.41-es SMRTER mod ot aztán kezd elölről :D
stalker filefront

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.