Hirdetés

2018. június 23., szombat

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-02 07:05:54

PROHARDVER!

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3001) bluyoo

bluyoo
(PH! nagyúr)

(#3002) Dissection válasza bluyoo (#3001) üzenetére

Dissection
(újonc)

fukk freedom

Stalker forever!

(#3003) zH. válasza bluyoo (#3001) üzenetére

zH.
(senior tag)

fake

just be

(#3004) bluyoo válasza Dissection (#3002) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

:D
Visszatérve a S.M.R.T.E.R. Pripyat 0.45-ös hozzászólásodhoz.
Azért kíváncsi vagyok hogy lesz benne játékmenet.Mármint a pluszpályákon.Na meg a magyarítás.Mindenesetre tényleg jónak ígérkezik.Rem. minél hamarabb tolhatjuk kevés ez a három pálya :DDD

Bazinga!

(#3005) emre válasza bluyoo (#3004) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

akkor tedd fel a többi stalkert is ;)

(#3006) bluyoo válasza emre (#3005) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

Megvolt keresztbe kasul de most hogy mondod lehet egy kis nosztalgia nem árt :)
Mellesleg szerintem a kiegészítéseket jobb lett volna úgy kiadni mint ahogy S.M.R.T.E.R. próbálja összehozni mármint egy karakterrel az összes pályán bolyongani.

Bazinga!

(#3007) emre válasza bluyoo (#3006) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

többen próbálkoznak már egy ideje vele, több koncepció alapján,de nem egyszerű a dolog.
Smrter-nek van egy egész jó mod-ja a Clear Sky-ra is (hsz a CS topikban)
Már próbáltam, simán megy vele a magyarítás is.Nincs annyira átvariálva mint a 0.41, de nagyon tuti. :K

[ Szerkesztve ]

(#3008) bluyoo válasza emre (#3007) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

Én a OGSMmodal toltam a végén az sem rossz sőt.
A SMRTER ZONE-t nem próbáltam.Sajnos egyedül az OGSM modjával tudtam végigtolni az összes többi általam próbált mod erősen bugzott.Magyarán játszhatatlan lett egy idő után vagy már az elején. :O
Bár SMRTER már bizonyított megér egy próbát.Kösz a linket.
ui.:Most nézem,gratula a fiadhoz :C biztos jó s.t.a.l.k.e.r. lesz. :DD

Bazinga!

(#3009) emre válasza bluyoo (#3008) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

köszi :R

Az ogsm már megvolt, sokat játszottam vele, de a Zona Alpha szvsz jobb lett, és a 0.41 hez képest atom stabil. :K

(#3010) 04ahgy

04ahgy
(PH! nagyúr)

Hello.

Steam accountot regeltem, majd a játékot szépen letöltötte. A legelső indításkor, és azóta is X-Ray engine leállt hibaüzenet fogad. Mi lehet az oka? A google kiadott egy javaslatot, az in-game menüben a steam-community-t már tiltottam. A hiba ugyanúgy fennáll.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#3011) Dissection válasza bluyoo (#3004) üzenetére

Dissection
(újonc)

Új küldetésekre gondolsz? Nyilván lesznek mellékküldetések, azt hiszem, hogy erről mostanában fog Smrt nyilatkozni. De várj, linkelem a Smrter mod fúrumát, regelj, és kérdezz :-)

http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr3&thm_page=1&thm_id=614&sec_id=18

Mindenkinek ajánlom az oldalt, már elég sokan összegyűltünk :-)

Stalker forever!

(#3012) Paul119 válasza 04ahgy (#3010) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

probáld meg újra telepíteni, vagy pachelni,vagy crackeld fel :R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3013) Dissection válasza Paul119 (#3012) üzenetére

Dissection
(újonc)

én ebben a steames dologban nem bízok. Inkább leszedem isohuntról, vagy megveszem eredetiben.

Stalker forever!

(#3014) emre válasza Dissection (#3013) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

ha szeretnél még egy darabig maradni a fórumon, gyorsan szerkeszd az előző hozzászólásodat. ;)

04ahgy sajnos nem tudnék érdemben hozzászólni, amikre tippelni tudok azt meg feltételezem te is kipróbáltad.
De a bolti DVD-s verzió multira aktivizálása is elég nehezen sikerült némelyikünknek.
Én spec nem is tudtam megoldani, mivel a reget nem fogadta el ez a szutyok. :(

[ Szerkesztve ]

(#3015) Dissection válasza emre (#3014) üzenetére

Dissection
(újonc)

Omg, már nem tudom szerkeszteni :-(

Stalker forever!

(#3016) Paul119 válasza Dissection (#3015) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

akkor bizony elkerülhetetlenül támad a moderátor bácsi

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3017) Dissection válasza Paul119 (#3016) üzenetére

Dissection
(újonc)

Cicaaaaaaaaa ^^

Stalker forever!

(#3018) Dissection

Dissection
(újonc)

Na, Smrt osztotta, hogy a 0.45-ös verzióban csak Shoc pályák lesznek a régi Stalkerből betéve, viszont a későbbiekben lesznek majd CS pályák is újrahasznosítva :-)

Stalker forever!

(#3019) 04ahgy válasza Paul119 (#3012) üzenetére

04ahgy
(PH! nagyúr)

Először csináltam bármi steam-es dolgot. Hogy tudom újratelepíteni? Ugyanis 13MB-ra csökkent a letöltés végére a szabad helyem, félek attól, hogy valami fontos rendszerkomponenst nem szedett le a nyavalyás.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#3020) Paul119 válasza 04ahgy (#3019) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

simán le uninstalálod esetleg próbálj meg még egy kis helyet csinálni a lemezen,lesz egy olyan fül a steamon hogy saját játékok,és onnan tudod kiválasztani aztán ráböksz hogy instal :)

(#3021) Dissection

Dissection
(újonc)

Kiváncsi lennék, hogy az új élőholtak mennyire lesznek gyorsak, erősek.

Annak viszont örülnék, ha a pók tutira gyors lenne.

[ Szerkesztve ]

Stalker forever!

(#3022) 04ahgy válasza Paul119 (#3020) üzenetére

04ahgy
(PH! nagyúr)

No, elindítottam a STEAM-et, egyből valami 350MB "update" töltésébe fogott. Hamar leszedte, azóta semmi hiba. :D

Azért köszi a segítőkész válaszokat mindenkinek.

Paul, hát a HD5850 sorsa mi lett? Hogy GTX-szel tolod... :F

HGyu

(#3023) 04ahgy válasza 04ahgy (#3022) üzenetére

04ahgy
(PH! nagyúr)

Mindent fullra toltam, 2x AA mellett, 1920*1080 meg sem érződik a GTX460-on... De megmelengette a Radeon Premium Grapics és az AMD Fusion logo a szívem. Még szerencse, hogy csak kölcsön van a GTX nálam. :DDD

HGyu

(#3024) Paul119 válasza 04ahgy (#3022) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

Hát egyrészt anyagiak miatt másrészt meguntam hogy mindig buzizni kell a driverekkel :( olyan hatalmas nagy teljesítmény különbséget nem látok,bár fáj a szívem azért :O

(#3025) Paul119

Paul119
(PH! kedvence)

készítettem a kedvedért egy amd logót ha már ennyire szereted :D

(#3026) 04ahgy válasza Paul119 (#3025) üzenetére

04ahgy
(PH! nagyúr)

Igeeen. Habár AMD-nél is van a teszkóson felüli kategóriájú hardver... :DDD :R :C

HGyu

(#3027) Vladi

Vladi
(PH! nagyúr)

Jááágyyááááá!!!! :Y :C

Vladinak ott a helye a sztalker testvérekkel! De Vladi fosik a sugárzás miatt. :O :(((

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#3028) Lauda válasza Vladi (#3027) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Felejtsd el gyorsan. Epeszu ember nem megy oda.

Dubito ergo cogito, Kételkedem tehát gondolkodom...(René Descartes).................az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat...(Puzsér Róbert)

(#3029) Paul119 válasza 04ahgy (#3026) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

ez így van amit tőled vettem Msi 5850 est is el kellett adnom pedig crossfiréban vadul mentek :D
Vladi: veszel fel egy exoskelatont és nincs baj :DDD,amugy én is elmennék oda szívesen :D

[ Szerkesztve ]

(#3030) Paul119 válasza Vladi (#3027) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

semmi

[ Szerkesztve ]

(#3031) Vladi válasza Paul119 (#3029) üzenetére

Vladi
(PH! nagyúr)

Csak legyen nálad ak! :))
Ááá nagyon kockázatos egy ilyen kirándulás. :(((
Egyébként meg ha kimegyek nyiregy határába tuti találok ilyen létesítményeket. ;]

(#3032) Paul119 válasza Vladi (#3031) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

áá ha már fegyvert kell vinni akkor

:DDD

(#3033) Dissection

Dissection
(újonc)

én ilyennel mennék ki:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:jXPxEnvHRq1ACM:http://world.guns.ru/shotgun/protecta.jpg&t=1

:B

Stalker forever!

(#3034) bluyoo válasza Vladi (#3031) üzenetére

bluyoo
(PH! nagyúr)

Sűrű tárazás elfelejtve:
katt
Dissection:Kösz a kinket majd ráfigyelünk.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#3035) Dissection válasza bluyoo (#3034) üzenetére

Dissection
(újonc)

Az a kalas beteg :-D

Stalker forever!

(#3036) Vladi válasza bluyoo (#3034) üzenetére

Vladi
(PH! nagyúr)

:C

(#3037) Dissection

Dissection
(újonc)

Jó lenne, ha a 0.45-ben a Controllerek zombikkal együtt támadnának, mint a Shoc-ban...
Egyedül nem olyan nehéz legyakni egy Controllert... De ha összeszedi a kis barátait, az már üt.

Stalker forever!

(#3038) Dr. Akula válasza Dissection (#3035) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Pedig az elég régi standard tár.

(#3039) Dissection válasza Dr. Akula (#3038) üzenetére

Dissection
(újonc)

pl. én most láttam ilyet először :-)

Stalker forever!

(#3040) Paul119 válasza Dr. Akula (#3038) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

nesze neked pro fegyó

:D

(#3041) Dr. Akula válasza Paul119 (#3040) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Ez egy atreides hangfegyver. ^^

(#3042) Dissection válasza Dr. Akula (#3041) üzenetére

Dissection
(újonc)

ilyen trombitával fogom riogatni a pseudo giant gianteket. :-)

Mármint róluk beszélek:

http://img.xrmb2.net/334473

Stalker forever!

(#3043) Dissection válasza Dr. Akula (#3041) üzenetére

Dissection
(újonc)

ilyen trombitával fogom riogatni a pseudo giant gianteket. :-)

Mármint róluk beszélek:

http://img.xrmb2.net/334473

Stalker forever!

(#3044) Dissection

Dissection
(újonc)

Most ezt miért tette be kétszer? :-(

Stalker forever!

(#3045) Zolás

Zolás
(PH! addikt)

Üdv urak.
Steames akcióban sikerült beszereznem ezt a játékot.
Az lenne a kérdésem hogy az egyszerü szerszámkészletet hol találom ami a szerelőnek kell?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3046) emre válasza Zolás (#3045) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

http://stalkercopfaq.uw.hu/try.htm

bocs, de kicsit fáradt vagyok elmesélni mi hol van, ezen az oldalon elég sok hasznos infó van

[ Szerkesztve ]

(#3047) Zolás válasza emre (#3046) üzenetére

Zolás
(PH! addikt)

Tökéletes köszi :R
Ha valamit nem találok ott akkor jövök vissza fárasztani :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3048) SzlobiG válasza Zolás (#3045) üzenetére

SzlobiG
(Jómunkásember)

Én is megvettem az akcióba és nem tudom abbahagyni.:D Idáig az a kép élt bennem stalker vonalon, hogy nekem nem jön be ez a gém, de tévedtem már rég el kellett volna kezdenem.

Most jutottam át Pripyatba.:)

(#3049) SzlobiG válasza SzlobiG (#3048) üzenetére

SzlobiG
(Jómunkásember)

Ki is végeztem a gémet azért kicsit több küldire számítottam Pripyatba.:U

Várom a kövi részt. :K

(#3050) emre válasza SzlobiG (#3049) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

tedd fel a 0.41-es SMRTER mod ot aztán kezd elölről :D
stalker filefront

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.