Hirdetés

2017. szeptember 24., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-02 07:05:54

PROHARDVER!

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11001) Aarpok

Aarpok
(őstag)

Physicist03

OCed - nek meg elgurult a gyógyszere képes volt azzal a lökött Noé - val mutáns mészárlást csinálni az éjszaka közepén :DDD

Аарпок

(#11002) Physicist03 válasza Aarpok (#11001) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

Ja én is nemrég láttam a videót. Amikor mondja az elején, hogy a Noés küldetést fogja csinálni, rögtön azt kérdeztem magambam, hogy ÉJSZAKA??? A videó hosszán meg is látszik, több mint 1 óra. Durva küldetés annyi biztos :C

(#11003) rétisün válasza Aarpok (#10980) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

legalább van választék, mivel kezdjem el megint, ha az enot vagy az sgm becrashel megint.

ja, meg a sniper is ott van még

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#11004) Aarpok válasza rétisün (#11003) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Igen azt akartam irni,hogy már sok választásod van melyikkel akarod kivégezni csak a céges IE8 megbolondult és nem azt a hsz adta ki amit szerettem volna mire módosítani akartam meg lejárt az idő :((( Kipróbálom majd én is ezt a módot már letöltödött kb 1 óra alatt.Erről a narod - ról nagyon lassan jön le minden hiába van az embernek fürge netje.

(#11002) Physicist03 Igen durva volt,de megcsinálta talán 2 - 3 szor kellett csak visszatöltenie mentést.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11005) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

ez de aranyos volt :D

éppen foglaljuk el a templomot, jön az info:

"kitörés, keress menedéket!"

lövöldözök tovább, ahogy kell, le is lőnek (ahogy nem kéne :N ) jön az info:

"feladat sikertelen: :DD

kitörés, keress menedéket!"

megvan az aknakereső, mindjárt folytatom, megyek monolit exo nézőbe a sevcsenkora :))

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#11006) Aarpok válasza rétisün (#11005) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Most melyikkel játszol?

Аарпок

(#11007) rétisün válasza Aarpok (#11006) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

asztali gépen enot van fenn, laptopon sgm meg a SoC....

(#11008) rétisün válasza Aarpok (#11006) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

dupla :U

[ Szerkesztve ]

(#11009) Aarpok válasza rétisün (#11007) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Akkor csak ügyesen :C

Аарпок

(#11010) rétisün válasza Aarpok (#11009) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

:O ezért kár volt sietni :O

most már nekem sincs monolit exo....visszatöltöm inkább a mentést, végigcsinálom rendesen a játékot, hátha kapok exot :D

(meg meglesem a config fájlokat ;] )

(#11011) Aarpok válasza rétisün (#11010) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Én nem siettem mégse adott exot

Аарпок

(#11012) dodopek válasza rétisün (#11010) üzenetére

dodopek
(PH! addikt)

A smrterben exot adott az erdőgazdaságnál a cső tetején... :) Plusz egy kitörés alatt betévedt egy zsoldos exoban. Én, meg a 3-4 stalker, akik vártuk a kitörés végét, megadtuk neki, ami jár. Volt nála egy FN-2000, és egy Eliminator. Plusz az exo, és már elég jól is érzem magam... :) ;]

(#11013) rétisün válasza Aarpok (#11011) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

vissza is töltöttem a kordonos mentést, lerendezem a gépállomást, stb., hátha közben a játék meggondolja magát, és mégis csak ad egy exot :))

(#11014) Aarpok válasza rétisün (#11013) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Sajnos nem szokta magát meggondolni pedig néha jó lenne :O Tudod mit legyen szerencséd és legyen ott exo :C

Аарпок

(#11015) rétisün válasza Aarpok (#11014) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

nem volt szerencsém, exo továbbra sincs :(

van viszont vicces pda-ja, gps-konduktor meg kalibráló szerszám.

(#11016) Aarpok válasza rétisün (#11015) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Az is több mint a semmi :K

Аарпок

(#11017) rétisün válasza Aarpok (#11016) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

na igen. remélem, így, hogy nem volt exo, legalább a szerszámok mind meglesznek. ne kelljen már megint vorontól kérnem őket :D

[ Szerkesztve ]

(#11018) Aarpok válasza rétisün (#11017) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Nálam még nem fordult elő,hogy nem lettek volna meg :( Más dolgokkal megesett,hogy nem sikerült megtalálni,megoldani.
Most amivel játszom abban is benne van voron cucca,de én még nem használtam és ha lehet nem is fogom.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11019) rétisün válasza Aarpok (#11018) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

exo nincs, (egyszerű munkához való) szerszám van :D

[ Szerkesztve ]

(#11020) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

elmentem a kotróhajóhoz, elhoztam a képződményt még mielőtt szakáll megbízott volna vele.
visszamentem, mert úgy rémlik van egy seva a kotróhajón (persze lehet, hogy csak akkor lesz ott, ha megkapom a rejtekhely-kordinátákat) ott áll a figura, kéri tőlem a képződményt, ami már rég szakállnál van. persze nemet mondok, erre rámtámadnak :D
de azt is lehet válaszolni, hogy 1nesze, itt van' pedig nincs is itt....kipróbálom, akkor mi van :D

mod: odaadtam neki a semmit :D még örült is neki :C

mod2: pontosabban azt mondta, ezt nem felejti el....ez lehet fenyegetés volt a semmiért? :DD

[ Szerkesztve ]

(#11021) Aarpok válasza rétisün (#11020) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Seva szerintem később lesz ott amikor már banditák tanyáznak ott.Nálam legalább is így volt.Hiénákkal csak fegyverrel tárgyalok mire lejövök a kormánykeréktől ők már halottak :DDD
Lehet meg akart fenyegetni kitudja mi járhat a fejében

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11022) #90933760

(törölt tag)

Ott vagyok Sötétvölgyben, az a feladat hogy keressem meg a doksit az X18-ban. De az X18 nem Pripyatban van ahova a lifttel kell lemenni aminek áramot kell adni? Csak úgy érdekességként.

És mi a halál ezek az új zombik? Befordulok a WCbe egyből egy álló snork néz velem szembe majdnem beszartam, reflexből fejbe. Elbújtam az ajtó mellé így leszedtem 10-et, mindre azt írja zombi, de van közte bandita ruhás vérszopó is. WTF?

(#11023) Aarpok válasza #90933760 (#11022) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Amire te gondolsz azaz X8 - as az van pripyatban.A sötétvölgyben x18 - as van tehát jó helyen vagy.Először én is meglepődtem mondom mi ez továbbképzett snork és bloodsucker osztag :F csak úgy pufogtatnak.Na mindegy le kell lőni őket azt kész.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11024) #90933760 válasza Aarpok (#11023) üzenetére

(törölt tag)

És bugosak is. Meglövöm, eldobja a fegyverét és nem támad tovább csak ott áll.

Egyébként ezek az X-es laborok a föld alatt nagyon parásak, rengeteg történetet ki lehetett volna hozni még belőle, akár a Stalker 2-ben is. Látom itt ezeket a csecsemőket az inkubátor szerűségben, többféle új szörnyek is akár. De nem ilyen repülő síró kisgyerek, mint a Doom 3-ban, mert az szar volt. De például a földön heverő hullának hitt zombi hirtelen életre kel ha odamész hozzá stb. Egy kis túlélőhorror fűszerezést adott volna neki, nem ártott volna. Meg valami durván beszaratós sztorit is a megtalált iratokkal, fényképeket is lehetne találni. Annyi élet van még ebbe a játékba és bazd+ hagyják meghalni.

(#11025) Aarpok válasza #90933760 (#11024) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Igen volt,hogy olyan hirtelen beugrottam eléje szinte lefagyott és nem csinált semmit ott szemeztünk fél percig mire én meguntam és fejbe lőttem.Szerintem is nagyon parásak az x - laborok,bár a SOC - ban nem tartoztak a kedvenc helyeim közé.

Аарпок

(#11026) #90933760

(törölt tag)

Metrós könyvtárosok, yeaah. Elég idétlen a mozgásuk, meg a csúszkáló hangja is.

Emleget a doksi X16 meg X10 laborokat is, oda is el kell majd menni vagy azok csak le vannak írva?

(#11027) rétisün válasza Aarpok (#11021) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

amikor odaadtam a figurának a nem létező artit, és felmentem oda, ahonnan elhoztam, már ott van a földön a seva.

(#11028) Aarpok válasza #90933760 (#11026) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Oda nem kell menned az X16 yantarban van az X10 meg az agyperzselőnél ezek meg nincsenek benne a módban talán majd a smrter 045 - ben.
Süni: (#11027) Jó hogy ezt leirtad talán még hasznos lesz valakinek. :C

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11029) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

még hogy az sgm stabilabb......a templomot foglalnánk el, már vagy 5x fagyott ki. :(((

(#11030) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

oké, másik gép, enot mod.

átmegyek jupiterbe, úgyis a tudósokkal meg szokolovval kell beszélni, hát hol az első alpha csapat? csak nem pont a mozdonynál, amin az svu van? de bizony :((( :DD

(#11031) Antonius1978 válasza fanti (#11000) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Pontosan ezt erzem en is, en pl az ENOT-ban teljesen 100%ra fejlesztettem azt a fegyvert amit alapbol kapunk, es sztem minden korulmenyek kozott megallja a helyet,igaz nem mesterlovesz puska, hanem rohamkarabely...
A sok fegyver meg annyiban tetszik, hogy tetszik a sok valtozatos fegyver, meg ugye az ember kivancsi, hogy melyik milyen, es mit tud.(no bakker, ezt jol megfogalmaztam :) )

(#11032) Aarpok válasza rétisün (#11029) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Egyetértek veled az sgm nem éppen a stabilitás középpontja,de játékélményben veri az összeset.
(#11030) Pont ugyan így vagyok a monolihosokkal a Completely Equipped - ben mindig láb alatt vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11033) Aarpok válasza Antonius1978 (#11031) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Gondolom az AKMS - re gondolsz tényleg jó volt használni és nálam is sokáig megvolt.Remek fejeseket lehetett vele osztogatni.

Аарпок

(#11034) #90933760

(törölt tag)

Katonai raktáraknál csinálom ezeket a remek küldetéseket, rohanni kell oda-vissza ugyanazon az úton, de 38 ezerszer, megmagyarázhatatlanul sok anomália, ellent lőni, indokolatlan mennyiségű mutánsokat lőni, ezek nem küldik ezek időnyújtó semmik. Most elcsórtam a pénzt, odaadtam a dobozt, megint mehetek vissza, ki is léptem. Még meddig fog ez menni, lesz még valami érdemi feladat vagy lassan vége a játéknak?

(#11035) Aarpok válasza #90933760 (#11034) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Még lesz az agropromon 2 feladat.Kivonulás (ha még nem volt) 400 zombi,hermann,nitro küldi :F Nem tudom miket csináltál meg esetleg ami még kimaradt.

Аарпок

(#11036) rétisün válasza #90933760 (#11034) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

katonai raktárak remek terep, nekem is ott crashelt be végérvenyes a játék :((( (ez itt asszem nem egészen olyan smiley, mint szokott :DDD )

igaz, most még a templomot se tudom elfoglelni, mert már ott fagy állandóan.

legalább a SoC-t is előveszem :))

mod: most éppen én se úgy nézek ki, ahogy szoktam. biztos megint valami rios-motor hegesztés folyik.

[ Szerkesztve ]

(#11037) Aarpok

Aarpok
(őstag)

Egy kis történet:
Stalkerekkel mérést végeztünk az anomáláknál.A láposhoz mentünk először betölti egy lövés és már meg is haltam.A játék a shotgun - os zombihoz rakott le még a fegyveremet se tudtam elővenni már ki is nyírt :(((
Taktikát változtatva fegyverrel beszéltem Topol - al és már töltés közben hallottam adja elő a fegyverem.Még ki se egyenesedett a fegyver csőve fordulok jobbra és úgy fejbe lőttem a zombit még pislogni se tudott :DDD Gondolkodom mi volt a probléma és eszembe jutott hát persze masteren játszok és ott az ilyen közeli shotgun - ál halál van.

Аарпок

(#11038) #90933760

(törölt tag)

A katonai raktáraknál átadtam a dobozt, visszamegyek erre megint 96. alkalommal kell a 87 helyet megtisztítani az ellentől vagy a mutánsoktól. Kicsit csaltam, mert elegem volt belőle röpke pillanat alatt végeztem is. Átjutottam Agropromba, megszereztem a két doksit, jól összekakiltam magam ott lent, átadtam, most már csak a Pripyati küldik vannak, nem sok.

(#11039) Physicist03 válasza Aarpok (#11037) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

Nálam meg a következő állt elő: még a tudósoknak végzett pszi mezős küldetés során amikor jön a végén az irányitő egy emberek kivül mindenki meghalt és ugye amikor végezni kellett az általad emlitett méréseket csak az az egy jön velem. Emiatt annyira sokáig végzett egy-egy méréssel (15-20 perc!), hogy amikor a második anomáliánal jártunk éppen a végefelé mindig jött a kitörés és az ugye mindig meghalt. Igy kénytelen voltam újrajátszani a pszi mezős küldetést és a végén gyorsan leszedni az irányitót, még mielőtt átvenné a sztalkerek felett az irányitást. Azért erre érdemes odafigyelni!

(#11040) rétisün válasza Aarpok (#11037) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

az is jó, mikor a csata hevében pont egy fél másodperccel azelőtt mentesz, mint meghalnál, és visszatöltéskor egyből a "játék vége" felirat fogad :))

(#11041) Aarpok válasza Physicist03 (#11039) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Az viszonylag könnyedén ment igaz 2 - szer kiütött az irányító míg az arcába tudtam tolni a shotgun - t :DDD Igyekszem én is úgy megoldani ezeket a küldiket,hogy mindenki túlélje.Egyszer akkor is a láposnál voltunk ment a mérés és a vége felé tört ránk a kitörés.Kezdett durvulni és már könyörögtem nekik hadják már abba,de sikerült és túléltük a dolgot.
Süni: olyat nem szeretnék megtapasztalni és szerintem kezdeném inkább újra.

Аарпок

(#11042) rétisün válasza Aarpok (#11041) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

"szerintem kezdeném inkább újra."

na pont azt csinálom :DD

(#11043) Aarpok válasza rétisün (#11042) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Remélem csak a küldit nem a játékot :DDD

Аарпок

(#11044) Physicist03

Physicist03
(senior tag)

Infók a következő SGM moddal kapcsolatban!
Ma jött ki a Sigerous Zone című online magazin legújabb száma amiben interjút készitettek az SGMmod fő készítőjével. Az interjú elég hosszú, úgyhogy csak a lényegét írom. Az új SGM teljesen új történetet kap majd. Benne lesz a 2.2 összes területe plussz a CS-ből a szeméttelep (sajnos a CS-el nem játszottam,de magyarra fordítva ezt jelenti a Свалка, angolul Dump) és még szeretnék hozzáadni Radart és Yantart. A fegyverek egy különálló modd segítségével lesznek beletéve az SGM-be aminek a neve Global Weapon Remake. Minden valószínűség szerint használva lesz néhány, a felhasználók által írt küldetés a sigerous.ru-ról (korábban linkeltem, hogy hová lehet írni a kigondolt küldetéseket). Az új modban lesznek olyan frakciók amelyek még nem voltak az előző verziókban, sőt olyanokis amelyek még egyáltalán nem voltak megtalálhatóak eddig a Zónában (teljesen újak). Az új SGM minden eddiginél stabilabb lesz és új jelőlése/neve lesz (szóval nem 2.3 vagy 3.0 hanem valami új, de az SGM része az talán marad). És végülde nem utolsó sorban a megjelenési időpont: kb. 2012 vége. Minden valószínűség szerint hamarabb kint lesz mint a Lost Alpha, mert ugye annak még kb. időpontja sincs. Még van egy interjú a fegyverek készítőjével is. Azt is elolvasom és ha van valami hasznos akkor leírom.

(#11045) ZetorGumi válasza Physicist03 (#11044) üzenetére

ZetorGumi
(PH! addikt)

Széép! :)

Akkor úgy néz ki, hogy el fogom ütni az időt ezzel játékkal. Ismét! :)

♫ New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi ♫ | VW Golf MKIV 1.9 TDI ALH |

(#11046) rétisün válasza Aarpok (#11043) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

igen, csak a templomos részt, már túl is vagyok rajta, egyetlen fagyás nélkül :C

(#11044) Physicist03: basszus, ne már :Y még a 2.2-vel se végeztem, már itt is egy újabb sgm :DD (na erre kell majd ráuszítani a fordítókat, a lost alphához elvileg úgyis lesz magyarítás :) )

[ Szerkesztve ]

(#11047) Aarpok válasza Physicist03 (#11044) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Így elsőre jó volt hallani az újdonságokat aztán majd kiderül milyen lesz.Atya ég új frakciók na erre tényleg kiváncsi leszek.
(#11046) rétisün Na süni akkor most bele kell húznod :D
(#11045) ZetorGumi Ha ténylegesen benne lesznek a területek jó hosszú játékra számíthatunk :K

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11048) ZetorGumi válasza Aarpok (#11047) üzenetére

ZetorGumi
(PH! addikt)

Én el tudok szórakozni ezzel is. : ) Sőt, az alapjátékkal is elég sokáig szórakoztam.

♫ New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi ♫ | VW Golf MKIV 1.9 TDI ALH |

(#11049) Physicist03

Physicist03
(senior tag)

A fegyverkészítős interjúban semmi érdekes. Mivel még eléggé új a tag az SGM csapatban így csak önnmagáról kérdezgették, mivel foglalkozik, milyen az SGM csapatban, stb, stb...

(#11050) Aarpok válasza ZetorGumi (#11048) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Jó játékkal mindenki tud szórakozni :DDD Először én is úgy voltam vele nem kell mód remek az alapjáték is.Akkor elég sokszor végigjátszottam azt.Aztán kipróbáltam móddal és jó volt az is.Aztán jöttek sorba a módok.
(#11049) Physicist03 nem gond előbb-utóbb majd csak mond valamit a lényeg rendsen legyenek balanszolva a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.