Hirdetés

2017. november 17., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-02 07:05:54

PROHARDVER!

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23001) Mirr Murr válasza hubai1979 (#23000) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Szia Mester, a Valley of Whispers-hez jó volt valamelyik magyarítás?

Az én irodám a legunalmasabb, amit valaha láttál. És csak ülök ott csendben. Ha a cica felbukkan, beül az ölembe. Azt akarom hallani, ahogy dorombol, nem a számítógép ventilátorának zúgását. (Linus Torvalds, TED Talk 2016)

(#23002) hubai1979 válasza Mirr Murr (#23001) üzenetére

hubai1979
(őstag)

Ez egy nagyon jó cuc,ha jól emlékszem Pel magyarosítását használtam hozzá.
Nem sokra mész vele mert olvashatatlan az egész felírat,de viszont a pda mutat minden küldit.

Hozzá füzve, amikor én kipróbáltam csak az alap fegyverek voltak benne.Idegesítat a szegényes választék a kereskedőnél,de ahogy látom ez már változott.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#23003) op.erik válasza hubai1979 (#23002) üzenetére

op.erik
(fanatikus tag)

mert megküldték a teljes Shoker Weapons Moddal... az jócskán dob az élvezeten ;)

(#23004) hubai1979 válasza op.erik (#23003) üzenetére

hubai1979
(őstag)

Nagyon jól néz ki. :Y :Y

Az alap fegyverekel kicsin nehéz volt elbáni velük, de most ugy látom változot a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#23005) hubai1979 válasza Mirr Murr (#23001) üzenetére

hubai1979
(őstag)

Valami gyorsabb letöltési lehetőség mester?

(#23006) Mirr Murr válasza hubai1979 (#23005) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Torrent

Direkt letöltés Rarba tömörítve

[ Szerkesztve ]

Az én irodám a legunalmasabb, amit valaha láttál. És csak ülök ott csendben. Ha a cica felbukkan, beül az ölembe. Azt akarom hallani, ahogy dorombol, nem a számítógép ventilátorának zúgását. (Linus Torvalds, TED Talk 2016)

(#23007) hubai1979 válasza Mirr Murr (#23006) üzenetére

hubai1979
(őstag)

Csodálatos köszönöm szépen.

Shield mester nehéz dolgod lesz,vannak benne olyan küldik amivel még nem találkoztam egy modban se.
Aki tud segítsetek már légyszi Shield fordításában.

[ Szerkesztve ]

(#23008) rétisün válasza Mirr Murr (#23006) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

ezmiez?

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#23009) Mirr Murr válasza rétisün (#23008) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Hubai fórumárs találta a korábbiakban, a "Suttogások Völgye".

Dolina Shorokhov

GSC-fórumon

[ Szerkesztve ]

(#23010) hubai1979 válasza Mirr Murr (#23009) üzenetére

hubai1979
(őstag)

Mester letöltötem, de nincsenek benne az uj fegyverek.

(#23011) op.erik

op.erik
(fanatikus tag)

Valaki gondolkodik-e rajta, hogy elővegye az SGM 2.2-t?

Próbálom kissé realisztikusabbá tenni, persze csak az élvezhetőség határain belül. Eddig Pripjatyig jutottam, gyakorlatilag BUGMENTES játékmenettel. (Ezt lekopogom, remélem így is marad...)
Most állítottam össze egy modpackot. Tartalma eddig:

- SGM 2.2
- SGM 2.2 Fixed 19.03
- Add Fix SGM 2.2
- STCoP Weapon Pack + Fix 0.4 (14.05.10)
- Adaptáció
- Teljes magyarítás PeL és Leo jóvoltából
- A fegyverpakk teljes magyarítása általam
- Absolute Texture pakkok (növényzet és épületek)
- Orosz beszédhangok
- M.E.H.U.D.
- plusz kisebb módosítások...

Most még a magyarítás finomhangolását végzem, a helyesírási hibákat keresgélem, személyneveket egyeztetem stb...

!!!ELŐRE IS ELNÉZÉST AZ EMLÍTETT KÉT FÓRUMTÁRSTÓL, HOGY AZ ENGEDÉLYÜK NÉLKÜL ELKEZDTEM A FINOMHANGOLÁST!!! - remélem nem fogtok haragudni rám :)

A lényeg hogy akar-e valaki tesztelni, illetve nosztalgiázni egy kicsit???

(#23012) Antonius1978

Antonius1978
(PH! addikt)

Suttogások Völgye

Amikor Hubai emlitette regebb, ugy hiszem hogy letoltottem, de nem tudtam telepiteni, legalabbis igy remlik.
Ti fel tudtatok ?
A Shocker mod fegyverekkel tuti jobb jatszani, mint az alap cuccokkal.

op.erik lodd fel Mega-ra, aztan amint tudom kiprobalom...Habar a Suttogasok Volgyet is jo lenne kiprobalnom...

[ Szerkesztve ]

(#23013) Mirr Murr válasza hubai1979 (#23010) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Ez a fix hozzá.
Translation, david.m.e linkje.

! Kicsit összevissza gyűjtöttem a linkeket, itt cakompakk együtt van:
Shoker Weapon Mod + Valley Of Whispers.

[ Szerkesztve ]

(#23014) Antonius1978 válasza Mirr Murr (#23013) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Nalad igy van telepitve, ezekkel az allomanyokkal, es mukodik ?

(#23015) Mirr Murr válasza Antonius1978 (#23014) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Nem tudom, mert még nem próbáltam ki, korábban Hubai fórumtárs kért linkeket gyorsabb letöltéshez.

Talán inkább ezt érdemes letölteni (de nálam most nagyon lassan csorog lefelé):
Shoker Weapon Mod + Valley Of Whispers, a legfrissebbnek nézem.

Adaptation of SWM v2.1 to Valley Of Whispers (2013, unofficial patch from 2014) with completely new story on new map. Also compatible with AF3, AN2 and SWTC. (check README.txt)

[ Szerkesztve ]

(#23016) op.erik válasza Antonius1978 (#23012) üzenetére

op.erik
(fanatikus tag)

este betöltöm egy RPG-7-esbe és már repítem is :D

(#23017) rétisün válasza op.erik (#23011) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

segítenék tesztelni szívesen, de előbb be kéne fejezni az AMK-t....plusz most telepítem a metro2033-at, már régóta kiváncsi vagyok rá :B (de alighanem hiányozni fog az össze-vissza-mászkálósdi meg a fájlokba-belebuherálósdi :D )

ja, meg a lost-alphához várom a patchet meg a magyarítást...

[ Szerkesztve ]

good hunting, stalker.... Ron Swanson for president! (-: eladó bringás cuccok: https://bolha.testbike.hu/clList/userCls?uid=12723

(#23018) Antonius1978 válasza Mirr Murr (#23015) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Aha, ezt toltottem le, na majd aztan egyszer megnezem, most tul sok mod lenne a nyakamon :DD

op.erik alig varom a kilovest :DD

rétisün nem rossz jatek, csak csojatek, mesz elore, mint a vaddiszno a buzaban...egyszer vegig lehet tolni, mert amugy tetszetos, de masodik vegigjatszast szerintem ne varj tole.
De jatszodd vegig a folytatasat is, a Metro: Last Night-ot.

(#23019) rétisün válasza Antonius1978 (#23018) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

a 2033-at nem fogom, nem indul el :(

szóval egy gonddal kevesebb :D (mármint hogy mikor lesz (lett volna) erre is időm)

(#23020) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

ha már az AMK szóba került. említve van a modban tiszta égbolt frakció, ugye ők nem a vadászok, akik a mocsárban 'laknak'? vagy ők azok, csak kétféleképpen is vannak nevezve? :F

vagy a tiszta égboltosokkal majd csak később találkozok? csak mert találtam egy pda-t, aminek örülnének. persze ha lenne hozzá küldi, hogy keressem meg :DDD

(#23021) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

még AMK: kaptam egy küldit, ami nem szerepel dodo oldalán, tőle kaptam:

(#23022) hubai1979

hubai1979
(őstag)

Alig bírtam a mocskokal. :C :C

(#23023) Antonius1978 válasza rétisün (#23019) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Akkor meg vagy elve :DD (amugy nem rossz jatek, mint mondtam egyszer vegig lehet tolni).

A Vadaszok a Tiszta Egbolt megmaradt, szetszorodott tagjai, akik epp azt kutatjak, hogy mi tortent a frakciojukkal.Itt jossz te a kepbe, aki kinyomozza nekik.Az a PDA tuti jo lesz valamikor, amikor odaersz a kuldetesbe.
1 jotanacs : ha nincs kimondott okod ra (azaz nem epp kuldetes resze), akkor ne vegyel fel semmilyen talalt targyat, foleg nehezeket ne.En a jatek kb 3/4 reszet +20 kiloval futkosva vittem vegig :DD

Zsoldos ruha : ha jol emlekszem azt a jobb oldali hosszu epulet utolso reszen levo faszitol kapod meg, de kell neki cserebe egy kepzodmeny ha jol emlekszem.Mar elfeledtem a nevet, de nem valami kivalo kepzodmeny, de mivel nem emlekszem a nevere, ezentul ne adj el egy kepzodmenyt sem.
De varj 1 pillanatot, asszem irtam regebb errol a forumban, mert en eladtam, es kurva nehezen szereztem meg egy olyat.
Megtalaltam, Iszap nevu kepzodmeny kell neki cserebe, itt irtam rola : [link]

[ Szerkesztve ]

(#23024) Mirr Murr

Mirr Murr
(PH! félisten)

Jól látom, hogy a The Way in Pripyatban a háttérben egy pók mászkál?

Ez érdekes, mert én eggyel sem futottam össze. Talán a többi mutáns már kinyírta valahol, amerre nem jártam.

(#23025) rétisün válasza Antonius1978 (#23023) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

kösz! :R

legrosszabb esetben átírom, mi kelljen az ürgének, ha nem találok iszapot :D

(#23026) Antonius1978 válasza rétisün (#23021) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Itt is irtam a dologrol : [link]
Valamint jotanacsokat is adtam, ugy tunik : [link]

Dhampir en nem latok pokot, csak a 2 konyvtaros szornyet a Metro 2033-bol es valami alaktalan dolgot kozepen, az lenne a pok ??? Elkepzelheto hogy volt olyan szorny, mar a banat tudja, fel eve jatszodtam a moddal

SUNI : tudtam en, hogy ez a turista cucc ismeros nagyon valahonnan, hat akkor innen :C

[ Szerkesztve ]

(#23027) rétisün

rétisün
(PH! nagyúr)

ja, és lett turista ruhám, amit a legendary-ban nem akart adni szido :DDD

(#23028) Antonius1978 válasza rétisün (#23027) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Amugy visszaolvastam az egesz oldal forumot, ahonnan kiszedtem neked a hozzaszolasaimat, es akkor te szinten az AMK-val jatszodtal...most fejezed be, vagy mi ? :P :Y :DD :C

(#23029) hubai1979 válasza Mirr Murr (#23024) üzenetére

hubai1979
(őstag)

Kösz szépen sikerült letöltenem. :R :R

(#23030) rétisün válasza Antonius1978 (#23028) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

közben végigjátszottam a legendary-t, így igen, most fejezem majd be :K

(#23031) Telda válasza Mirr Murr (#23013) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Jól néz ki, már szedem is, viszont nekem jól jön.

(#23032) Telda válasza Telda (#23031) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Felraktam és nem megy, indításnál kifagy.
A Shoker Weapon Mod + Valley Of Whispers raktam fel, telepítésnél miket kell kiválasztani?

(#23033) Mirr Murr válasza Telda (#23031) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Ma már elég gyorsan letöltődött, tegnap még 8 óra lett volna hátra.

(#23034) dodopek válasza rétisün (#23021) üzenetére

dodopek
(PH! addikt)

Fotózd majd légyszi a megoldást!
Köszi!

(#23035) Antonius1978 válasza rétisün (#23030) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Ertem :) Hihetetlen, hogy fel ev mulva foglalkozol ujra egy moddal.

Telda ez a fajta Shocker modot en sem tudtam elinditani, valami gond van vele...Regebb volt egy mas fajta, de nem tudom honnan szereztem.
Akkor talan Shocker mod nelkul kellene a Suttogasok volgyet kiprobalni...

(#23036) Mirr Murr válasza Telda (#23032) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

A Readme.txt-ben ez áll:

INSTALL ORDER:

1) (optional) Atmosfear 3 OR SWTC
2) (optional) Absolute Nature 2 (! not 3)
3) SWM v2.1 to VoW[CE].exe (standalone: SWM + VoW included)

Almost full pretty good english translation (probably by http://www.moddb.com/members/hendrick OR http://www.moddb.com/members/davidme ) included. (without voices and some little strings)

Adaptation based on SWM v2.1 (11.04.2014).

Attention: SWTC mod itself consumes a lot of PC-resources, and in pair with SWM situation is even exacerbated,
so it is not recommended to use it on medium-weak PC. (With RAM lower 4GB (minimum))

Esetleg próbáld meg a korábban megadott linkekről letölteni a kiegészítő mod nélkül, vagy ha tud valaki jobb linket róla, akkor megkérjük szépen, hogy ossza meg velünk. :R

[ Szerkesztve ]

(#23037) hubai1979

hubai1979
(őstag)

Shield mester nem tudom elkezdted az átírását a magyarosításodnak,az sgm2.0-hoz találtam hozzá angól felíratot.[link]

Így néz ki,hátha ebböl töbre jutsz.

(#23038) rétisün válasza dodopek (#23034) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

Rees adja majd a zsoldosruhát az Iszap képződményért cserébe.

(#23035) Antonius1978: miért csodálkozol ezen? félbemaradt a legendary miatt, most befejezem. amúgy pár cucc nincs meg, amiket vissza kéne adni a gazdájának (hátizsák a templomben, a másik az alföldön a pincében) valószínűleg már korábban összeszedtem őket, és eladtam :O

(#23039) Mirr Murr válasza rétisün (#23038) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

Csak Zatonig játszottam, de nem tudtam, hogy kinek kell majd leadni a hátizsákot és egészen addig hurcoltam magammal. :D

(#23040) rétisün válasza Mirr Murr (#23039) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

nálam is van most pár cucc, amik majd valamikor jók lesznek valakinek :DDD

(#23041) Mirr Murr válasza rétisün (#23040) üzenetére

Mirr Murr
(PH! félisten)

A hajóládába nem nyomod bele őket? :)

(#23042) rétisün válasza Mirr Murr (#23041) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

nem, mert amúgy nincs sok cuccom, nem okoz problémát cipelni őket....meg így legalább bármikor bárkinek oda tudom adni, aki kéri :D

(#23043) Antonius1978 válasza rétisün (#23038) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Azert en furcsalom, hogy ennyire hanyagoltal egy modot, en pl parhuzamosan szoktam veluk jatszani...azaz altalaban, mert most pl en hanyagoltam a COP modok miatt a Fotografot, talan van 3-4 hete hogy nem inditottam el :)

(#23044) Aarpok válasza hubai1979 (#23037) üzenetére

Aarpok
(őstag)

A második képen az Informátor nevű tag van pár küldetésben segítséget nyújt illetve majd faggatni kell néhányszor.

Аарпок

(#23045) rétisün válasza Antonius1978 (#23043) üzenetére

rétisün
(PH! nagyúr)

roppant egyszerű, sgm, enot, braz, sniper, wip, (meg még ami hirtelen eszembe se jut) CoP mod után jól esett kicsit 'kiszakadni' a zaton-jupiter-pripjaty területekről, a 15x végigjátszott küldik helyett másikakat is csinálni, és így inkább a legendary-t toltam. most, hogy végeztem, folytatom az AMK-t....

(#23046) Antonius1978 válasza rétisün (#23045) üzenetére

Antonius1978
(PH! addikt)

Jajj ertem mar, akkor te is ugy lettel vele, mint en, hogy azt a 3as palya felallast meguntad.Lehet en is akkor tettem fel a Fotografot (mintha) :)

(#23047) hubai1979 válasza Aarpok (#23044) üzenetére

hubai1979
(őstag)

Ráraktam az eredeti angol felíratot, még zatonban működött, de amikor átértem janovra, oda mentem a boltos csajszihoz és rögtön kidobot,egy jó párszor próbáltam, de nem müködött.Így töröltem és ujból kezdtem játszani vele.A mutánsok keményebbek lettek,van benne egy pár új is, az sgm anomáliák eltüntek,ami megmaradt a régiekből, azok nagyon kemények, ahogy belépsz, rögtön szétbontanak.A grafika egyszerűen gyönyörű,egy lassítás, egy remegés nincs benne, nagyon össze rakták. Vannak benne új fegyverek, amit a braz verzióból raktak át.Szerintem van hozzá adva plusz küldi is vagy nem tudom,azért nem müködilk vele tökéletesen az angolosítás.Egy csomó uj ruhával is találkoztam,meg is lehet őket rendelni jó pénzért.A spavot kihagyták belőle.Ha jól tudom Shield elkezdte hozzá átírni a braz verzió magyarosítást,amit ő készített.Ami biztos,hogy kemény munka lesz neki.

[ Szerkesztve ]

(#23048) Aarpok válasza hubai1979 (#23047) üzenetére

Aarpok
(őstag)

Lesz vele dolga az biztos az 1.6 - os Braz - hoz képest a 2.0 SGM - ben több szöveg van illetve még jön hozzá a Geo - addon szövegei (ez sem kevés) és még ha a fegyverek,páncélok leirásai.Unatkozni nem fog az tuti. :)

Аарпок

(#23049) hubai1979 válasza Aarpok (#23048) üzenetére

hubai1979
(őstag)

A bankároknál is többféle tranzakcióból lehet választani,de bele sem mertem menni a beszéd váltásba,pedig kéne, mert nem lesz a számlámon pénz, így bagoly nem fogja elárulni a javító eszközök hollétét, még egyet sem találtam a megszokott helyeken.

(#23050) hubai1979

hubai1979
(őstag)

Ha jól emlékszem nekik kaja helyet elit kötszercsomag kell.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.