Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz lenox #82 üzenetére

    Mátrix számítás szempontjából az FP 16 kikerülhetetlen, alapvető dolog amire épülhet az egy órajelen belüli FP32 de akár 64 számítás is és ez vegyítve .Ha szükség van FP16 számításra az nem fog így akkor erőforrást lekötni , mint a Nem tensor alapú kártyáknál, és az órajelen belüli hozzákapcsolás, vegyes összeszorzás erőforrás barát az eddigiekhez képest,ha jól értelmezem,de szerintem Te jobban értesz ehhez a dologhoz, én laikus vagyok abszolút.

    Olvasd el amit linkeltem róluk.[link]
    Nekik nincs is más lehetőségük másfele fejleszteni, ha jobban belegondolsz.Se a genetikus fejlesztésnek nincs más lehetősége, se a mesterséges intelligenciával megtűzdelt robotikának.
    ha megnézed az oldalt, amit linkeltem , és tovább lépsz a tensorflow oldalára , láthatod, hogy az ARM, Intel, IBM, Ebay, Google mind fő támogatói ennek. ha csak az ARM , Intel, Google szentháromságot kiemeled ezekből, érthető NV fejlesztése.
    Persze én is csak írok valamit, ahogy Én gondolom ezt , mert igazad van abban, hogy nincs rálátásunk erre de úgy gondolom, hogy NV-nek van, ha ekkora fejlesztést erre alapoz.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák