Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz ToniSoprano #267 üzenetére

    Hogyha az eladások illetve a felmérések azt mutatják hogy az embereknek nagyon bejön az a design, akkor miért kellene arról váltani? Nem hiába adtak el iszonyat sokat pl. az 5s-ből. Nekem is volt, semmi gondom nem volt vele.

    azpl az uatógyárak is tudnak új formákat tervezni 2-3 éventene és a régebbi kocsiknak jócskán lemegy az ára.

    2 évente jön ki új széria, ugyebár most a 7 lesz, ami új design-t fog kapni. A köztes időbe meg jön ki a gyorsabb kicsit okosabb széria. Mi értelme lenne annak hogy minden évbe új design-al rendelkező telefont adjanak ki? Meg sem szokom, de már jön a következő.. Ez a 2 éves ciklus bőven jó.

    Hiába raknak bele a telefonba bármit, fikázzák őket.. Mikor az 5s megkaptam az ujjlenyomat olvasót, jöttek egyből hogy xy telefonba 100 éve benne van. Ja igen persze, csak éppenséggel a mai napig iPhone-nál működik a legjobban az ujjlenyomat olvasó, de mondjuk jah.. ez nem lényeg. De mondhatnám az iCloud-ot, iOS stabilitását, és még sorolhatnám.

    Egy a 2012. évi jócskán 4 éves dizájnért elkérni 160-at az elég durva szerintem.

    Igaz hogy már írtam, de azért leírom megint. Nem 160-at kérnek el érte, hanem 399$-t. Onnantól fogva hogy Magyarországon vagyunk, az a több mint 35k-s ár az állam zsebébe megy, nem az Apple zsebébe.. Szóval akkor mennyit is kérnek el érte?

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

  • Scholes9

    nagyúr

    válasz ToniSoprano #267 üzenetére

    Miért kellene a világ egyik legszebb telefonjának dizájnján változtatni? :) Nyilván szubjektív, de nagyon sokak szerint ez így van. ha valami jól működik, akkor azon nem érdemes variálni :N

    [ Szerkesztve ]

    PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Új hozzászólás Aktív témák