Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Király hogy van topik, már kerestem! ;)

    Nekem tetszik a játék első látásra. Érdekes, hogy 17 év után kezd új címbe a Blizzard. És FPS-be, ami hivatalos formában nekik új terep. Leszámítva ugye, hogy elkészítették a Destiny-t ;] Bejön a játék művészi megvalósítása. Sok a cast, és érdekesek. Tracer, és a Mercy már most belopta magát a szívembe. Nem lehet még ítélkezni a játékról, ezek csak első benyomások. Én úgy érzem a Blizzard új frontot kíván nyitni competitve játékok csatározásában. Szóval szerintem nem csak egy casual lövöldözésnek szánják, megpróbálják majd felfuttatni, és szerintem lesznek itt nagy versenyek. Viszont ezzel kapcsolatba még szkeptikus vagyok mert a cinematic trailer túlzottan a fiatal közönséget célozza, feléjük nyit. Már a témája is kicsit gyerekes. Ez persze nem baj, csak ez által lehet téves a competitive megérzésem. Tagadhatatlanul a TF2 alapjaira építkezik ez a játék is. Ami szintén nem baj, én szeretem azt is. Kíváncsian várom, mindig is megbíztam a Blizzard-ban. Remélem tényleg competitive játéknak szánják, akkor nagyon boldog leszek, de még akkor is kérdéses lesz, hogy képes lesz e "elrángatni" a Dota2 elöl.

    Balance témához pedig azt szeretném hozzáfűzni, hogy tökéletes balance sose volt és sose lesz. Mert a játékosok tudása, értelmi szintje, és a játékhoz való hozzáállása nem azonos. Mindig van aki jobban átlátja a dolgokat, gyorsabban tanul, jobbak a reflexei, komolyabban játszik. Míg van aki nem. Ha jó a balance akkor egy competitive felfogású játékossal szemben sose lesz esélye egy casual játékosnak.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák