Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobojszan

    tag

    Sziasztok!
    Megjött csütörtökön a cserekészülék (OLED65CX3), a t-mobil cserélte! Szavam nem lehet rájuk, jeleztem a hibát chaten, elküldtem egy fotót, 10 perc alatt lezavartuk a beszélgetést és 4 nap múlva jött a futár a cserekészülékkel! Viszont az kurvaisten, hogy már paneljavítottat kaptam, mert az eredeti matricák nem voltak rajta az elején!
    Viszont a TV! Az de elmebeteg! Próbáltam mindenféle beállítást, de vagy én vagyok színvak, vagy mindenki más, de egyik neten fellelhető konfi sem nyerte el a tetszésemet. Kb mindegyik fakó és élettelenné tette a képet, barna lett meg hártyás ezért kicsit megbütyköltem az ECO-t és úgy nézem a sima TV adásokat(foci, ennyi)!
    Na de a 4k HDR, az mennyire pedofil!
    - Moana.2016.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.Atmos.Hun-PluSUltra, szerintem erre a mesére csinálták ezt a kijelzőt
    - Coco.2017.1080p.UHD.BluRay.DD+7.1.HDR.x265.HuN-No1, igaz hogy 1080P de úristen!
    - Avatar, ne is beszéljünk róla, mert szavak nincsenek rá!
    - Atomic.Blonde.2017.2160p.UHD.BluRay.REMUX.Dolby.Vision.SL.DTS-X.7.1.HEVC-HUN-UFO971, hujjujjjuuujjjj
    WandaVision.S01E01.2160p.DSNP.WEBRip.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos-CMRG, pff jesszus!
    Játék:
    - GRID.2.Reloaded.Edition-PROPHET, 2K ultra beállítások, kb szédültem a sebességtől annyira lemászott a képernyőről
    Szóval, ha valaki gondolkozik még a vételen, és a panelparát beválalja, ne habozzon, mert nem ha ez nem jó neki, akkor nem tudom mire vágyik!
    Sziasztok!

    God of War Rank : Chaos

Új hozzászólás Aktív témák