Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Na, végre összeraktuk a B9-et. Le vagyok nyűgözve.

    Előzetes elképzeléseimmel ellentétben, mást szeret a szemem. Beszéltünk a TruMotionról, és arról, hogy nekem tuti ki lesz kapcsolva, mert amúgy egészségtelen lenne a kép és amúgyis a B9 ezt még rosszabbul csinálja.
    Ehelyett az van, hogy habár elviselhetőnek tartom kikapcsolt állapotban az akadozott képmegjelenítést, egyszerűen jobban bejön az, ha be van kapcsolva, Clear az alapértelmezett de a Smooth is jó, bár az már nagyon belemegy a hibákba. Talán mindig bekapcsolva lesz. Ezek a néha előforduló hibák enyhén zavaróak, de túlzottan nem, szóval talán még azzal együtt is jobb, mint kikapcsolva, a Clear beállításnál kevesebb a képhiba. Alig láttam csúnyaságot. De ahol volt...

    Mozgásinterpoláció tesztelésére ajánlom a Planet Earth II (2016) első epizódját 8:21 és 8:28 között. Ha van TV amelyik azt tökéletesen lehozza a kép alsó felében, az mindent tud. :DDD
    CX tulajok figyelem! Sokat volt dicsérve a TV, hogy azon már jobb a mozgás. Ezzel a jelenettel légyszi teszteljétek le, bár szerintem nem nagyon van TV amelyik azt jól megcsinálja, de ha igen, akkor meghajolok a CX előtt. Kíváncsi vagyok, hogy vajon mennyivel jobb ez más TV-n.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák