Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anaqer

    veterán

    válasz fanti #33962 üzenetére

    - GPS egy atom érdektelen, semmire se jó és energiaszopó funkció... ha annyira muszáj tudnod a pontos koordinátákat, meglövöd telefonnal is, két mozdulat, csá.

    - te milyen gyakran állítgatsz fókuszpontokat? tényleg tutira megéreznéd, hogy most 11 vagy 39? nálam is akad fosásig, de lebutítottam 11-re az egyszerűség kedvéért (és még így is 90% center lock & recompose, de ez már az én egyedi preferenciám.)

    - ha szelfizel meg videózol, akkor a flippy screennek tényleg lehet értelme... de kb. ennyi az ötös széria összes erénye. (meg esetleg a bracketing... de azt úgyis jellemzően állványról szokták. fogsz egy olcsó IR blasteres telót, olyan bracketinget meg timelapset csinálsz, amilyet csak akarsz)

    - amíg nem hallunk róla biztos konfirmációt, addig én nem hiszem el, hogy visszarakták volna az AA filtert (haha, mert olyan rettentő sokat számítana az ebben a szegmensben használt lencsékkel...), meg szerintem az UH szenzortisztítót se biztos, hogy kidobták (ebben tévedhetek, majd meglátjuk)

    Szerintem kicsit túlliheged a PR anyagokat.

    (Szerk: áh, túl sokáig fogalmazgattam... látom időközben sikerült megint kanyarodnod egyet.)

    [ Szerkesztve ]

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Új hozzászólás Aktív témák