Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Pompi #100 üzenetére

    Nem hangzik rosszul végülis a számszerűsíthető paraméterek alapján de én még mindig sajnálom, hogy túlságosan lefelé tolódik a zoomtartomány illetve inkább azt, hogy a felső tartomány rovására. Sokszor jó a 17mm de speciel szombaton nem sok hasznát nem vettem volna a 24mm alatti résznek, a 80-nak annál inkább. A 28-80 is többször volt 80-on mint 28-on (ami már majdnem elég volt látószögnek). De már ez is valami. Végülis a 17mm-el meg már egész korrektül kiválthattam volna a halszemet, egy obicserét megúsztam volna. Leszámítva a halszem masszív torzítását ami szerintem kifejezetten jól mutatott azon a 3 képen amit azzal lőttem de anélkül meglettem volna, vagy legalábbis annyi obicsere belefér egy koncertbe.
    Vicces de a Sigma 17-70 F2.8-4.5 ill. a 24-70 F2.8 még mindig használhatóbbnak tűnt volna első hallásra számomra. Bár a fene tudja. Meg hát a Sigmákkal még mindig sok a gond, úgy hallom.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák