Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz ribizly #148794 üzenetére

    Tényleg így van. Én is azon gondolkodtam, hogyan fogom fejleszteni a gépem(új proci,vga) majd ha "normalizálódnak" az árak, hogy a jövőben megjelenő játékokkal is gond nélkül tudjak majd játszani.Aztán letettem erről szerencsére mert nem fogom várni a csodát.Egy valamire való vga árábol már konzolt veszek amit hosszú évekig használhatok fejlesztés és ráköltés nélkül.A pc-re meg mindig kell költeni meg fejleszteni.Mikor pár napja emagon megláttam hogy egy ugyan olyan asus gtx 1650S kartya mint ami nekem van 195 ezerbe kerül újonnan(én 72 ezerért vettem még decemberben) elröhögtem magam és elhatároztam magam.A supegameren rendeltem egy xbox series x-et még kevesebbért mint az a vga ár amit fentebb írtam. Januárban kezdtem játszani pc-s játékokkal de engem már el is vesztettek mert megyek át konzolra.Szerintem ezt a szintet amit a jelenlegi gépem tud az xbox is simán hozza és vagy 5 évig nem kell egy fillért se költenem rá míg pc-re egy vagyont kéne főleg a jelenlegi árak mellett.Ki tudja napi szinten a vilagon hanyan döntenek úgy mint én mert egesz egyszerűen nem éri meg pc-t venni, fejleszteni játékra az eszement arak miatt.

Új hozzászólás Aktív témák