Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ch2onic

    csendes tag

    Sziasztok,

    Szeretnék érdeklődni, hogy VGA melegedéssel kapcsolatban (Logoltam mindent kb negyed óráig terhelés alatt (CoD Black Ops 4)? fan speed, gpu temperature, cpu temperature, gpu load) hol tudnak segíteni? Nem nagyon találtam a megfelelő topikot.

    Problémám az lenne, hogy tegnap vásároltam egy használt MSI 1080 Armor OC-t és miután behozom a Call of duty black ops 4-et, iszonyat gyorsan felmegy a hőmérséklet (próbáltam full hd - high/very high minden ON beállításon és mediumon is) Néha van fél másodperces FPS dropom is. Játékban 80 fok + -ra is felment, a GPU-Z-s logban is volt 1x-2x, hogy annyit jelzett. Tovább nem mertem várni, mert úgy éreztem, hogy rendesen fűt a gépem. Hátul a kivezető venti nyomja ki a meleget, de ez a plexi elég hamar átmelegszik.
    iPonban rakattam össze a konfigot a tegnapi napon, mindent ők szereltek be, a log fájlt itt nem tudom feltölteni, de ha valaki tudna segíteni annak szívesen átküldeném.

    Előre is köszönöm a segíséget!
    :R :R

    Konfig:
    Ryzen 5 2600x
    be quiet, pure power 500 w
    g.skill aegis 3000 mhz
    msi b450m gaming plus
    1 TB WD
    250 adata SU900
    Zalman Z3 PLUS ház. (oldalsó üveg plexi eléggé meleg szintén, ami a VGA-hoz közel van)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák