Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Megjött végre a kicsike. Végül mégis úgy döntöttem, elég lesz az EVO is a PRO helyett, így megspóroltam 10K-t, amire szükség lesz egy későbbi fejlesztéskor.:)

    De azért az durva, mennyire megváltozott a trend 5 év alatt, és sajnos nem előnyére...:(

    2012-ben vettem a 830-as SSD-t, akkor még tartozékként mindent mellékeltek hozzá, ami csak szükséges lehet a gépbe való beépítéshez és üzembehelyezéshez. Kaptam beépítőkeretet, csavarokat, SATA-kábelt, tápkábel-átalakítót, CD-t, leírást, valamint egy teljes verziós Norton Ghostot.

    Most meg semmi sincs a dobozban, csak maga az SSD, egy garanciális és beszerelési útmutató, valamint a driver CD, amin gondolom a Magician szoftver telepítője van.

    Ránézésre is feltűnő a különbség, egyedüli tétel, ami javult, az az ár, ugyanis akkor a 64 GB-os 830-as SSD-ért 36.400 forintot fizettem, most pedig 27.780-ba került a 250 GB-os.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák