Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Dany007 #86395 üzenetére

    Pont ennyi a lényeg! Ki mire költ! Most érted, ha beülnél egy 1.0 yarisba akkor cserébe mondjuk minden évben elmennétek családdal síelni a különbözetből pl :) de ez mondjuk téged nem érdekel, utálod a hideget és mindent ami csúszik és jól érzed magad síelés nélkül :DDD na most ez egy hülye példa, de mindenkinek más az értékrendje :) fillérskedés itt mondjuk 1 literen meg persze a másik véglet, de bele tudja magát az ember lovalni :DDD

    A másik még az elősző hsz edben volt, hogy kicsit on is legyen a hsz.

    "Mert ha én is mennék évi 30-40k km-t akkor biztos dízelt veszek."

    Sok helyen olvastam már ezt a huu ha valaki nem megy 40 ezret egy évben ne vegyen dízelt. Szerintem azért ezt sokan túllihegitek nem? Én pl amikor kocsit vettem most áprilisban használtan, nem is gondolkoztam benzinesen, pedig 15-20k km nél nem megyek többet egy évben, de amit megyek az nagyrészt autópálya, tempomattal és ilyen körülmények között sokkal kedvezőbb vagyok a kis 1.7 dízel 6gangos astrámmal mint egy akármilyen benzinessel...és egy benzines is el tud romlani, annak is lehet millió egy baja. Az hogy ez dízel és van benne egy turbó szerintem nem kell kétségbe esni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák