Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peugeotmate

    őstag

    Sziasztok,
    ma sikeresen ellopták az autónkat (Seat Ibiza IV) Budapesti Corvinus Egyetem Budai Campusa mellől a Ménesi útról. Közvetlenül az arborétum bejáratánál álltam meg, majd mire visszamentem, már egy másik autó parkolt a helyén... Szerintem még feldolgozni sem tudtam a helyzetet. Igazából nem tudom és nem is akarom megérteni, hogy vannak akik fényes nappal egy viszonylag forgalmas helyen képesek autót lopni. Eszméletlen.
    Tettünk feljelentést a rendőrségen. Minden papírmunka plusz a helyszínelés is megtörtént. Holnap az önkormányzatnál is bejelentjük, forgalomból kivonjuk. Ezután biztosítónál bejelentjük. Weltautonál is jeleztem a dolgot, mivel náluk lett véve kevesebb mint 3 hónapja, ezért van rá úgymond garancia. Autóvadászra is feltöltöttem már. Facebookon elkezdtem osztani egy albumot a kocsiról. Mi egyebet tudnék még tenni jelen pillanatban? Illetve tudom, hogy nem jók a kilátások a az autó megtalálását illetően, de a biztosító mennyi után fizethet leghamarabb? Apum olyasmit mondott, hogy az autó (használt) vételárának 80%-át akár még meg is kaphatjuk. Reális ez?
    Köszönöm előre is a segítséget!

    meg

Új hozzászólás Aktív témák