Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dni

    őstag

    válasz EQMontoya #40787 üzenetére

    Kipróbáltam az IS-t, elvileg nem volt törve, szépen futottak az élek. 10 évig egy gazdája volt, januárban vizsgázott, Németországban cca 160k km-el, szervizkönyv végig vezetve volt, motortér kicsit koszos volt. Érzetre egybe volt, nem csörgött nem zörgött, jól feküdt a kanyarban, a gyorsulás nem volt erőteljes, kicsit jobbat vártam. Sportos közvetlen, szép volt a hangja, jó volt a váltója (fém gombos volt ez sport felszereltségre utal? Sperr?) Viszonylag elfértem benne, kb mint egy Almérában, bár ennek nagyobb a csomagtartója talán kicsit több a lábtér hátul.

    Itt ott azért meg volt kopa belül, meg volt egy kis kőfelverődés javítás a motorháztetőn, fel kellene polírozni a bal oldali fényszórót is, de ez egy tizenkét éves autó, nem lehet hibátlan ennyiért. Kikellene takarítani kívül belül alaposan még, kellene rá 4 alufelni mert a rozsdálló dísztárcsa nem mutat túl jól. Kéne egy új váltógomb. meg át kellene nézetni. Az autókereskedők műsorba pont beleillik. :) Átírással kis ráköltéssel együtt vélhetőleg megáll 1,5misibe.

    De még mindig döntésképtelen vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák