Hirdetés

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • PlayStationre tarthat a Palworld?

    gp PC-n és Xbox-on is roppant népszerű a játék, vélhetőleg csak idő kérdés míg a Sony gépeire is befut a program.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz Superhun #219233 üzenetére

    Így érthető, eredetileg úgy olvastam hogy minden nap van város és autópálya is.
    Mindenesetre a H Astra benzin szerintem nem jó pályázni, nekem is az van és elég hangos 130nál. Ha épp érzékenyebb napom van és a forgalom sem akkora akkor van hogy inkább csak 100-110zel kullogok, mert ott még élhető a motorzaj (nem tartok fel senkit, ha előzni kell gyorsítok).

    Budapesti fogyasztás nálam 8 - 8.5 körül alakul. Autóút 110 átlag 7 liter.

    Szóval a Jazzhez képest nem hiszem hogy ez akkora előrelépés lenne. De gyanítom a legtöbb szívóbenzinnel ez lesz, mert ötös váltó és rövid váltóáttétel kell a nyomatékszegény motor miatt, ezért aztán pörög a motor. Valami magasabb kategóriás autóban jobb a zajszigetelés, de fenntartásban meg fogyasztásban lehet nem adja ki.

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák