Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Jojo5 #151676 üzenetére

    Félreértés ne essék, én nem mondtam, hogy kényelmetlen :N Sőt, nagyon testhezálló, az ülés rengeteg féleképp variálható, még a háttámla oldaltámasza is testmérethez igazítható (fújható) (hogy ez a komfort vagy a sport ülés, nem tudom, az M-pakett alapján a sportra tippelek.) Az ülést megemelve (én nem szeretek a padlólemezen ülni) is volt bőven hely a fejem fölött, pedig napfénytetős kivitelű autó volt, ami azért elvesz a fejtérből. A lábtérben kicsit kevesebbet ad, a jobb lábam a középkonzolon támaszkodott -nem vágott, de ott volt, szokni kell. Egyszóval kényelmesnek kényelmes, de feszes. Ha sportos, testre szabható autót keres valaki, akkor nagyon jó választás. Ha az abszolút értelemben vett kényelem fontosabb, akkor viszont kicsit nagyobb tér kell - én ezt éreztem benne. Húsz évvel ezelőtt megvesztem volna egy ilyen autóért - ma már inkább olyat szeretnék, amiben szabadon elterpeszkedhetek anélkül, hogy bármibe beleütköznék, négy ajtó, automata. (De a gázra lépve azért lépjen keményen ;] )

    (#151673) [vilike]: Az, különösen ezek a 30i, meg társai ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák