Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaNyEe

    aktív tag

    válasz ADAM1337 #134243 üzenetére

    beirogatva a feltételeket hahu-ra kb 2 modell van ami minden találati oldalon előjön:
    - Suzuki Swift
    - Chevrolet Lacetti (ez mondjuk alsóközépkategória méret)

    Mindkettőben ültem, utóbbit 6 évig tulajdonoltam.
    Ha egyáltalán nem számít a csomagtartó mérete és a beltér mérete vegyen Swiftet szerintem összeségében jobb autó.

    Ha a kettő közül akármelyik számít, utóbbit. A Lacetti full igénytelen konstrukció, egyszerű mint a szög, elite és platinum felszereltségűek gazdagon szórtak extrákkal, nekem Star felszereltségben volt ami a kor minimális komfortelvárásait teljesítette, de semmi többet.

    Már az 1.4 literes motorvariáns is kellően erős a bódéhoz (2 fő max esetén), én autópályán kicsit soknak ítéltem 130-nál a motorzajt. Fogyasztása majdnem egy literrel több mint az a kategóriájában megszokott.
    Csomagtartója úgy 280 liter, de ránézésre kb 2x akkora mint a Swift 217 literes csomagtere, fura :)
    Lábtérben kiváló elöl és hátul egyaránt, szélességre sincs. Belterét az évek nem viselték meg, az üléshuzatok nem hajlamosak a szakadásra, oldaltartás az mondjuk ismeretlen fogalom. Kormány kifényesedett 140.000 km alatt, ekkor adtam el.

    Műszerfalból mindenféle műanyag hang jön, bár ez lehet egyedi eset, meg kellett egyszer bontani a műszerfalat.

    Ha esetleg konkrét kérdés van szívesen válaszolok :)

    [ Szerkesztve ]

    -- end of transmission --

Új hozzászólás Aktív témák