Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz sch_a #102643 üzenetére

    sztem néhol nem tudod mit akarsz...
    pl mi a jól felszerelt? ABS? Léggkondi? KPzár? az mért ne férne be Yarisba ebbe az értékhatárba?
    yaristól azért félsz mert kicsi lenne? Mért Fiesta nagyobb?

    ilyesmik. ha nagyobb kell huzd ki a fiestat, yarist és rakd be helyére a focus, corollat. Mégnagyobb? focus, corolla kombi, 307 helyet meg 307sw. Megbízhatóság? Ebbe nincs kérdés yaris, corolla a leg ráadásul 1.3as és 1.0as is nagyon megbízható, keveset fogyasztó darab.

    szerk: Nekem amúgy yarisom van, sokat gondolkodtam cserén de nehezen veszem rá magam nekem túl jó.
    Az év 99%ban tökéletes jórészt városban, kissebb mértékben országúton van használva 4.9-5.1lel eljárok. BPen ez felugrik 6lre.
    1% ami marad a nyaralás.... ekkor felrakom a tetőboxot az +400liter azaz össz van 680literem. Ha vennék egy corolla kombit, 307SWt azoknak van ~360liter. Akkor is fel kéne raknom a boxot, semmi +t nem adna.
    Ha lesz két gyerek akkor első körben előre tolom a hátsó üléseket aztán lehet kényelemből mert megtehetem cserélek...

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák