Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    Sziasztok!

    Realan E-D3 házba kresek tápegységet. Mivel mITX méretre tervezett kicsi házikó, így (fél)moduláris tápban gondolkodom.
    A linkelt adatlap szerint a berakható táp mérete 141mm x 150mm x 85 mm, létezik ilyen méretben moduláris? (korábban olvasgattam, hogy valamelyik irányben ezek jellemzően nagyobbak) illetve, ha nincs ilyen, akkor nem modulárisból van-e olyan aminek különösen rövidek a kábelei?
    Próbáltam keresni beépített állapotban képet, de csak ezt találtam, valami egzotikus (Galaxy 550W) táppal, így a méretek/kialakítás terén nem jutottam előrébb :(

    Sesonic S12II, Corsair HX520-ak jártak nálam korábban, sokkal hangosabbat nem szeretnék bele tenni.

    A konfig még nem tisztázott, hogy mi lesz benne, de max. 65W-os proci, 1 SSD, 1 HDD és talán alkalmanként egy legfeljebb HD7790 erősségű/fogyasztású VGA alkotja, tehát ilyen 350W körüli táp is elég lenne.

    AMD-nél gondolom nincs a táppal szemben speciális igény, Intel-ből elképzelhető, hogy Hasswell alapú konfig lesz (az erősebb és házimozira jobb IGP miatt) ez esetben mi a javaslat?:R

    Ja a keret max. 20k körüli (nézegettem a Seasonic G Series-t, de sajnos brutál dárga, így az kiesett) használt is érdekel, de csak még legalább 2-3 év gari megléte esetén.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák