Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giii

    senior tag

    Sziasztok Egy gyors kérdés srácok.Deer 450-es táp ott van a nem ajánlottak közt.Konfigos gépet vettem,de ezt itt is leírtam anno... Cserélve lett egy videokártya már,persze nem feltétlenül a táp miatt(elvileg BGA hibás volt) ezt kicserélték.Elmagyaráztam nekik hogy egy szar táp és a prohardverröl kértem ki a véleménykeet.Felárat kellene fizetnem hogy kicseréljék.Megengedték a sünök hogy leszedjem a matricát hogy ne kelljen mindig visszaküldenem tisztításra,mert a visszautat nekik kell állni... A másik gépbe egy FSP Everest 400 80+-os van.1055T proci+ Club 3D 6970 Coolstreamet hajt.Nemtudok sajnos most új tápot venni.Érdemesebb betennem a 400-ast? Tudom hogy ezis kevés de jobb a 12-es ellátása,halkabb nem melegszik. Van rajta 2*6 pines csati minden(moduláris).. Vagy nyírjam ki a tápot egy furmark+orthossal? Azt mondták ha ismét valami bedöglik akkor kicserélik a tápot.Jöhetnek a vélemények.Elfogadok mindent :DDD

    AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Új hozzászólás Aktív témák