Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Piftuka #128700 üzenetére

    2-3-4e ft egy alap multiméter, led szalagot ha pesti faluban vagy kezedbe nyomok egy darabot :) egyébként is jól jön egy mérő bármikor
    a bios sem 100%-os, vannak érzékelők, de az sem műszeres mérés, sw-es mérések pedig teljesen félrevezetőek lehetnek, van amikor valóshoz közeli értéket mutatnak, de van amikor irreálisan eltérnek tőle
    lehet hibás a táp, és sok mindent tud produkálni, biztos nem zárlatos, de bőven elég ha a dc részénél valami disznóság van és nem stabil feszt ad ki
    konnektoros fogymérő is hasznos tud lenni sok esetben, kb azzal datáltam be, h meghalta magát a régi mosogatógép, nem a hálózattal van gond ( :
    melyik táp ez? egyébként bármelyik lehet defektes, ebben egységesen "egyetértenek" ártól függően, bármelyik modellt néztem akár 50e-s kategóriában is, mindnél találtam gondosakat, tittaszégyen', de ez van

    szerk:
    jah már látom, super flower leadex platinum ( : nem kellene anomáliákat okoznia, persze nem kizárható, seasonic sem kisebb név, nálam abból volt kettőnek más jellegű defektje
    én is kb 10 évet hagytam ki, hát elégg elqrvult' azóta a világ
    20e alatt viszont van azért értelmes táp, hexa + vállalható, 450-es evga bt 13-4e körül van, az is korrekt, 22-3 evga 550 b3, "némaságtalanságától" eltekintve korrekt, és olyan minőségi kábelezése van mindkét tápnak, hogy nagyon, jobb a seasonicnál, de rossznak azt sem mondanám
    én kb ott tartok mint 10 éve, akkor apn-be raktam ventit és úgy lett néma tápom, most valszeg a hexa lesz az áldozat ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák