Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz roseane2004 #66156 üzenetére

    Nincs bajom a suzukival, de közuti balesetek főszereplője...
    Nem hinném, hogy a Suzuki jobban vonzza a baleseteket, mint más típus, de tény, hogy elég sok van belőle. Így nem gondolom irracionális indoklásnak, hogy emiatt lát az ember sok Suzukit balesetekben is.

    ...nem láttam még olyat amit a lábán menne haza...
    Saját tapasztalat van és a lábán ment haza (igaz a segge kicsit eltűnt :D ).

    Ezért sajnos mivel sportosan vezetek, nem tartom biztonságos autonak.
    Itt egy picit elgondolkoztam, nem találom a két részmondat között a logikai kapcsolatot. Rendben, sportosan vezetsz (bár ez is relatív). De -szerintem- nem ebből kifolyólag tartasz biztonságosnak, vagy nem biztonságosnak egy autót. Ha álló helyzetben találnak meg egy kereszteződésben fék nélkül, akkor nem sokat számított a vezetési stílusod.

    Ezektől függetlenül megértem, hogy masszívabb autót akarsz. Viszont a keret szerintem kicsit hurka ehhez. Ha kell az autó mindenképpen (pl. munkába járáshoz), akkor érthető, hogy kell, de kényelmi célból ennyiből nem vennék/váltanék. Amit megnéznék még a helyedben, egy rozsdamentes(ebb) F Astra. Suzukinál azért masszívabb, minőségibb darab és sok gond sem szokott lenni vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák